ČLÁNEK - 13.11.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal

Výsledkový servis VO TJ Lokomotiva Břeclav v 45. týdnu 2011
Ženy „A“: I. Liga - Volejbalistky Lokomotivy Břeclav potvrdily své první místo v tabulce

11.11.2011 v 11. kole přivítaly ženy TJ Lokomotivy Břeclav A v první lize žen soupeře ze Slovácka. Hráčky z Uherského Hradiště, kterým patří v průběžném pořadí třetí místo, přijely do Břeclavi s cílem potrápit domácí tým. V prvním setu pátečního zápasu se jim to dařilo. V prvních minutách utkání dolehla na domácí volejbalistky velká nervozita a vlastními chybami připisovali na ukazateli skóre body pro Uherské Hradiště. Břeclavské ženy už prohrávaly 11:18 a zaplněná sportovní hala již počítala se ztrátou prvního setu. Domácí trenérka Lenka Fabikovičová vyčerpala oba oddechové časy a udělala i změnu v sestavě. To vše se vyplatilo, domácí tým přestal dělat chyby a zkvalitnil podání. Hlavně tvrdé takticky vedené podání domácích mělo velký podíl na obratu ve vývoji setu. Lokomotiva drtivě stahovala náskok a od ještě nepříznivého stavu 17:22 nepovolila Hradišti už ani bod. Po dramatické koncovce se z vítězství v prvním setu 25:22 radovaly Břeclavanky. V dalších dvou setech se už žádné překvapení nekonalo. Domácí hráčky převyšovaly své soupeřky ve všech herních činnostech a plně kontrolovaly průběh zápasu. Po sedmdesáti minutách vyhrály volejbalistky TJ Lokomotiva Břeclav 3:0.
TJ Lokomotiva Břeclav A – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (22,18,20)

Sobotní odveta byla již v plné režii domácího týmu. Lokomotiva dále těžila z kvalitního podání, tvrdých útoků a vysokých bloků. Po hodině hry vyhrály Břeclavanky 3:0 a upevnily si vedoucí pozici v průběžném pořadí.
TJ Lokomotiva Břeclav A – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (21,19,17)

Sestava Lokomotivy: nahrávačka - Slobodová, univerzálky – Hunkařová a Rylichová, blokařky - Lucká I., Magátová a Lucká R., smečařky - Rozkydálková, Pavelková a Štrychová, libero Moláková a hrající trenérka Fabikovičová.
Další utkání odehrají volejbalistky TJ Lokomotiva Břeclav 25. a 26.listopadu 2011 v Brně na palubovce VSK Univerzity Brno.