ČLÁNEK - 07.11.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
1. turnaj Jihomoravského minivolejbalu – Brno
V neděli 6. listopadu se dvě naše družstva zúčastnila turnaje Jihomoravského minivolejbalu, který se tentokrát konal v Brně. Sešly se zde mladé naděje z několika brněnských týmů, dále Znojma, Kuřimi, Letovic, Vyškova, Jehnic a Ivančic. Naše hráčky bojovaly v kategorii modrého minivolejbalu, který je už v podstatě předstupněm volejbalu šestkového. V této kategorii startovalo 24 velmi kvalitních družstev rozdělených do šesti skupin.

Naše družstvo „A“ složené z Karolíny Veverkové, Lucie Pavkové a Kristýny Bartalové skončilo v základní skupině těsně druhé, a tak se v dalších bojích musela děvčata poprat o 7.-12. místo. Do závěrečného duelu proti nim nastoupili hoši ze Znojma, čehož se naše holky trošku zalekly, podlehly jim 12:20, a tak obsadily konečné 8. místo!

Družstvo „B“ bylo složeno z Aničky Pavlovové, Markéty Rosochové, Nikoly Grbavčicové a Mirky Mauričové. Ty ve své základní skupině dosáhly na třetí místo, a tak se s ostatními třetími místy utkaly o 13. – 18. místo. V následných bojích se jim dařilo výborně a vybojovaly konečné 13. místo!
 
 
 
 
 
 
Datum : Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011