ČLÁNEK - 25.10.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Žákyně se kvalifikovaly do Českého poháru
Ve dnech 21. – 23. října se v Bílovci konal kvalifikační turnaj ČP, kterého se zúčastnily i žákyně Lokomotivy Břeclav – tedy spíš jejich torzo, protože se těsně před turnajem z různých důvodů omluvilo celkem 6 hráček.

Trenér Martin Wollmann měl tedy nakonec k dispozici pouze 6 hráček, které nastupovaly v následující sestavě:
Nahrávka J. Václavíková a T. Macounová, smeč Z. Kratochvílová a P. Sušovská, blok I. Severová a kapitánka M. Tesařová.
Věkový průměr našeho družstva byl jeden z nejnižších v celém turnaji. Navíc hráčky musely všech 7 utkání odehrát bez možnosti střídání a ve velmi improvizované sestavě.
Vzhledem k absencím se totiž na post blokařky musela přesunout smečařka Severová a druhou nahrávačkou byla teprve čerstvě dvanáctiletá Macounová.
Tyto skutečnosti se projevovaly v rozhodujících momentech zápasů a zejména pak ve třetích setech (tzv. tiebreacích) proti zkušenějším soupeřům, kde jsme z 3 tiebreaků nedokázali ani jednou zvítězit.
Nakonec se nám však i přes velmi náročnou kvalifikační skupinu podařilo projít do Českého poháru, což se na Břeclavsku ještě žádnému jinému družstvu nepodařilo.
Z celého Jihomoravského kraje se do Českého poháru žákyň kvalifikovala jen 3 družstva (KP Brno, VK Znojmo-Přímětice a Lokomotiva Břeclav)!

Díky tomuto fantastickému výsledku se budou moci mladé reprezentantky Břeclavi zúčastnit série turnajů ČP, kde se budou potkávat s nejlepšímy žákovskýmy družstvy z celé ČR, což bude mít určitě pozitivní vliv na jejich další volejbalový rozvoj.

Velkou pochvalu za předvedený výkon si zaslouží zejména obě blokařky Tesařová se Severovou, které získaly spoustu bodů nejen perfektní obranou na síti, ale také vynikajícím servisem, který dělal problémy i těm nejlepším soupeřům.
První kolo ČP se koná 19. – 20. listopadu, do té doby se zcela jistě dáme zdravotně do pořádku a pojedeme ukázat všem soupeřům naši pravou sílu!

Martin Wollmann
Datum : Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011