ČLÁNEK - 23.10.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Představujeme : Hana Moláková
Ing.Hana Moláková vystudovala fakultu Sportovních studií MU v Brně obor Regenerace a výživa ve sportu a poté pokračovala na Agronomické fakultě Mendlovy univerzity v Brně v oboru Technologie potravin, kde získala titul Ing. Odmala se věnovala sportu, ať už to byl tanec, badminton anebo volejbal, u kterého zůstala. Začínala na Lokomotivě Břeclav, poté přestoupila do klubu SK Duhovka Břeclav a v roce 2007 se znovu vrátila do Lokomotivy Břeclav, kde hraje na postu libera a doufá v to, že se bude dál bavit volejbalem v dobrém kolektivu s podporou fanoušků.

Komentář k zápasu:
„A“ veze body z Opavy

SK p.e.m.a. Opava - TJ Lokomotiva Břeclav A 3:1 (27, -18, 20, 22)
Břeclavské volejbalistky čekal o víkendu další těžký zápas, tentokrát v Opavě.
Do pátečního duelu jsme nastoupily lépe než soupeřky. Ale v průběhu prvního setu se začalo domácím dařit, hlavně díky podpoře velmi početného opavského publika dopadla koncovka lépe pro soupeřky. Do druhého setu jsme nastoupily v pozměněné sestavě, která si vytvořila náskok a ten si dokázala udržet až do vítězného konce. Stav byl tedy srovnaný 1:1 na sety. Ve třetím a čtvrtém setu byly Opavanky lepší ve všech herních činnostech a to především na podání, které bylo účinnější a následkem toho se zhoršila naše přihrávka. Nedokázaly jsme zastavit nápor soupeřek, a proto zápas skončil výhrou 3:1 pro Opavu.

SK p.e.m.a. Opava - TJ Lokomotiva Břeclav A 0:3 (-14, -9, -23)
Do sobotního utkání jsme nastupovaly s odhodláním vrátit Opavankám porážku. Od začátku prvního setu jsme zatlačily servisem a soupeřky měly velké problémy s přihrávkou, a proto jsme získaly slušný náskok. Velmi dobře umístěný servis podpořila dobrá obrana a tak jsme se mohly radovat z vítězství v prvním setu 25:14. Druhý set byl velmi podobný a opět skončil v náš prospěch a to 25:9. Do třetího setu jsme vstupovaly s rozhodnutím, že tento set bude poslední a to se také podařilo. Opavanky sice vzdorovaly a na nějakou dobu se ujaly vedení, ale my už jsme nechtěly dále tento zápas prodlužovat a nakonec jsme je porazily ve vypjaté koncovce 25:23.

Sestava: nahrávačka Slobodová, univerzálky: Hunkařová a Rylichová, blokařky: Lucká I., Magátová a Lucká R., smečařky: Rozkydálková, Pavelková a Štrychová, libero Moláková a hrající trenérka Fabikovičová

Díky získaným bodům z Opavy jsme udrželi prvenství v průběžné tabulce I. ligy před VK Moravskou Slávií Brno. A právě tento tým bude našim příštím soupeřem 4. a 5. listopadu 2011 v domácí hale na Veslařské ulici. Chtěla bych pozvat všechny diváky na toto utkání. V tomto zápase půjde o přímý souboj o první místo, proto chceme diváky požádat o co největší podporu. Páteční utkání začíná v 19 hodin a odveta bude v sobotu v 11 hodin.

„B“ veze body z Újezdu u Brna

TJ Sokol Újezd u Brna : TJ Lokomotiva Břeclav B 3:0 (23,19,23)
TJ Sokol Újezd u Brna : TJ Lokomotiva Břeclav B 0:3 (-23,-24,-19)


I našemu „B“ týmu žen se podařilo přivést body ze soupeřova hřiště. V druhém utkání porazily mladé soupeřky Újezdu a po podzimní části jsou v tabulce KP. II. třídy na třetím místě.

Hana Moláková
Datum : Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011