ČLÁNEK - 16.10.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal

Výsledovký servis
Po minulotýždňovom voľnom víkende sme sa oddýchnuté a plné chuti vydali pobiť sa o ďalšie ligové body do Nového Jičína. Cesta prebehla podľa plánov a tak sme už o 17:00 v plnej zbroji stáli v telocvični a zvykali si na jej slabé osvetlenie.
Do prvého setu sme vstúpili nekompromisne a súperky sme bez nejakých väčších problémov prehrali 25:15. Ako však už býva naším zvykom (asi sa to budeme musieť odnaučiť), druhý set nám „ušiel“. V treťom sete sme však opäť zapli na plno, súperkám sme zatlačili najmä kvalitným podaním a tvrdým útokom a set skončil v náš prospech. V štvrtom sete sme sa po vyrovnanej hre ťahali bod po bode, koncovku však nakoniec lepšie zvládli súperky a tak sa o víťazovi zápasu muselo rozhodnúť až v piatom skrátenom sete. Ten bol v našej réžii, od začiatku sme si urobili náskok, ktorý sme už nepustili a tak sme sa po výsledku 15:9 mohli tešiť z ďalšieho víťazstva.
TJ Nový Jičín- TJ Lokomotiva Břeclav A 2:3 (-15,20,-19,21,-9)

Na druhý deň sme si mohli trošku dlhšie pospať, keďže plánovaný začiatok zápasu bol až o 12:00. Pred nami sa totiž hrala mužská 2.liga a tak sme mohli aj čo to „odkukať“. Vzhľadom na to, že ich zápas bol tiež päťsetový, začali sme so 40-minútovým oneskorením. Scenár bol podobný piatku. Prvý set sme pomerne bez problémov vyhrali, druhý získali súperky. V treťom sete bola hra vyrovnaná a lepšie zvládnutá koncovka súperiek ich posunula do vedenia 2:1. My sme však nechceli pripustiť prehru a tak sme zapli naplno a ďalšie dva sety sme mali už úplne pod kontrolou a tak sme si na konto pripísali ďalšie ligové body.
TJ Nový Jičín- TJ Lokomotiva Břeclav A 2:3 (-22,21,21,-13,-4)

Zostava: Slobodová, Hunkařová, Rylichová, Lucká I., Lucká R., Rozkýdalková, Pavelková, Štrychová, Moláková a hrajúca trénerka Fabikovičová.

Datum : Autor : Foto :