ČLÁNEK - 16.10.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Krajský přebor - žákyně - Žákyně "B" mají další vítězství
2. kolo Krajského přeboru žákyň A - VYŠKOV

V sobotu 15. října 2011 absolvovaly naše žákyně další kolo KP žákyň, které se tentokrát odehrávalo ve Vyškově. Zde se volejbalistky A-týmu Lokomotivy utkaly postupně se soupeřkami z Junioru Brno, VK Znojmo-Přímětice a Vyškova.

V prvním utkání podlehly svěřenkyně trenéra Martina Wollmanna Junioru Brno 0:2 na sety. Ve druhém utkání naopak porazily břeclavské hráčky VK Znojmo-Přímětice stejným poměrem. Ve třetím utkání prohrála naše sestava M. Tesařová, L. Miklíková, N. Judexová, P. Sušovská, Z. Kratochvílová, I. Severová a J. Václavíková s Vyškovem po boji v tie-breaku 1:2 na sety.

Pro příští turnaj, který se bude konat v sobotu 12. 11, tedy zůstávají reprezentantky A-týmu žákyň Lokomotivy v první skupině Krajského přeboru.


2. kolo krajského přeboru žákyň B – BOSKOVICE

K dalšímu turnaji zajížděly žákyně „B“ do nedalekého Brna, kde na Lokomotivu čekaly soupeřky z Ivančic, Újezdu u Brna a Brna.

Minulý turnaj si pořadatel připravil pro soupeře překvapení v podobě finské sauny, tentokrát pořadatel nachystal pro soupeře extremně nízký strop. Tato skutečnost se zdála byt mnohem větším problémem, než soupeři na druhé straně sítě. Nejlépe si s tímto problémem poradily holky, které dávají vrchní podaní (Macounová, Okasová)..

Nakonec si se stropem poradil i zbytek teamu, ale bohužel až v posledním zápase proti vítěznému Újezdu u Brna. V tomto zápase „Lokača“ přehrála soupeře ve všech činnostech a utkání jasně vyhrála až v teibreaku. Pochvalu si holky zaslouží nejen za další vítězství, ale tentokrát i za herní projev, který ocenili i trenéři soupeřících týmů.

Toto kolo absolvovala základní sestava: Verča Trojanová, Radka Haladyová, Pája Zajíčková, Kačka Jochmanová, Domča Okasová, Kája Veverková a kapitánka Terka Macounová.

Autor: Petr Baránek
 
Datum : Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011