Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

ROZPISY TRÉNINKŮ

VZKAZY
Ženy "B" hostily zkušené soupeřky TJ Sokol Hodonín „A“
Volejbalová exhibice v Rousínově

V pátek 9. září 2011 se v Rousínově konalo slavnostní otevření nové sportovní haly. Při této příležitosti se zde konalo několik exhibičních zápasů - nejdřív to byl mládežnický turnaj ve futsalu, po něm následovalo utkání extraligových mužů Zlína proti ligovým Bučovicím a na závěr pak nastoupily naše prvoligové volejbalistky proti extraligovým ženám KP Brno.

Přestože brněnské volejbalistky nastoupily do utkání s plnou silou, díky nasazení našich žen byly nuceny tvrdě bojovat o každý míč. Díky útočnému podání a lepší sehranosti byl první set kořistí Brna v poměru 25:12. Zlepšený výkon břeclavských hráček gradoval v koncovce druhého setu, kdy se oba týmy přetahovaly doslova o každý bod. Šťastnější byly tentokrát hráčky Břeclavi, které v něm vyhrály 31:29. Závěrečný tie-break skončil 15:8 pro Brno, které tak vyhrálo celé utkání 2:1 na sety.

V tomto exhibičním utkání hrály ženy Lokomotivy v sestavě: smečařky P. Rozkydálková, Markéta Štrychvá a L. Fabikovičová, blokařky Š. Rylichová a R. Lucká, nahrávačka L. Slobodová, diagonální hráčky T. Hunkařová a libero H. Moláková.

Ivan Rylich

TJ Lokomotiva Břeclav „B“ – TJ Sokol Hodonín „A“ 3:0 ( 24,16,21)

TJ Lokomotiva Břeclav „B“ – TJ Sokol Hodonín „A“ 2:3 (20,-26,-13,22,-12)

Béčko žen Lokomotivy odehrálo v sobotu 10. září 2011 další utkání v KP. II. třídy. V Břeclavi hostili zkušené soupeřky TJ Sokol Hodonín „A“. V prvním zápase domácí hráčky podaly soustředěný výkon a porazily konkurentky na prvenství v tabulce jasně 3:0. Do druhého zápasu poslal domácí trenér Libor Havlík na palubovku ještě juniorky Barboru Bendovou a Zuzanu Hanáčkovou. První set vyhrály ještě břeclavské volejbalistky, ale další dva sety už soupeřky z hodonína. Zápas rozhodovala až zkrácená hra pátého setu. Domácí do rozhodujícího setu vstoupili výborně. Brzy vedli 6:0 a 10:3. Toto vedení si však nedokázali udržet rozhodující set nakonec prohráli 12:15. Oba soupeři se tak v Břeclavi podělili o body a díky lepšímu skóre patří Břeclavi v tabulce první místo. Hodonín se stejným počtem bodů je druhý. Za Břeclav v tomto nastoupily tyto hráčky: Jana Rylichová, Martina Rabušicová, Radka Blažková, Lenka Starnovská, Barbora Bendová, Kristýna Faltová a Zuzana Hanáčková.

Přípravný mezinárodní turnaj kadetek

V sobotu 10. září 2011 se konal ve sportovní hale Lokomotivy Břeclav přípravný turnaj kadetek, kterého se kromě domácích volejbalistek zúčastnily také hráčky Přímětic, Junioru Brno, Boskovic, Skalice a Krajského centra mládeže roč. 1997.

Hrálo se systémem každý s každým, takže všechna družstva odehrála 5 utkání na 2 hrané sety. Domácí volejbalistky na této akci reprezentovaly: M. Backová, M. Peterková, H. Krevňáková, T. Machová, D. Pezlarová, N. Tréšková, M. Tesařová, S. Pániková, N. Kaňová a R. Hemalová.