ČLÁNEK - 08.09.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Mezinárodní volejbalové utkání v Břeclavi

Mezinárodní volejbalové utkání v Břeclavi - České reprezentantky s Nizozemskem České reprezentantky se od 14. srpna připravují na mistrovství Evropy, které se od 22. září do 2. října koná v Srbsku a v Itálii. Český národní tým bude hrát zápasy základní skupiny v srbském Zrjenjaninu, kde se ve skupině C postupně utká s reprezentací Rumunska, Polska a Izraele.

Kondiční přípravu absolvovaly svěřenkyně hlavního trenéra reprezentace Jiřího Šillera ve Vysokých Tatrách a koncem srpna se sešly v Brně na krátkém soustředění, jehož hlavním cílem byla herní příprava na turnaj v Itálii. V Itálii se česká děvčata utkala s národním týmem Bulharska, který porazila 3:1 (20,22,-20,21) a s domácími reprezentantkami, kterým podlehla 1:3 (-22,18,-18,-17).

V pondělí 5. září se národní tým sešel opět v Brně k dalšímu soustředění, jehož součástí jsou tři přípravná utkání s reprezentací Nizozemska. Jedno z těchto mezinárodních utkání hostila také břeclavská hala Lokomotivy, kde v úterý 6. září proběhl první vzájemný duel Česka a Nizozemí.

Výsledek přípravného utkání konaného v Břeclavi:
Česká republika - Nizozemsko 3:0 (21,22,24)

Sestava ČR: Mühlsteinová, Havelková, Plchotová, Havlíčková, Kossányiová, Pastulová, libero Jášová - Melichárková, střídaly: Svobodníková, Kubinová, Vanžurová, Jakubšová Trenér: J. Šiller

Ivan Rylich
Datum : Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011