ČLÁNEK - 11.06.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Republikový minivolejbalový turnaj v Brně
V rámci oslav 90. výročí existence českého volejbalu proběhl v sobotu 11. června 2011 na antukových kurtech v areálu Lužáneckého parku v Brně další ze série republikových minivolejbalových turnajů. V kategorii žlutého, oranžového, červeného, zeleného a modrého minivolejbalu se zde představilo přibližně 90 družstev.

Podle výkonnosti byly týmy rozděleny do skupin po šesti nebo sedmi a sehrály spolu vzájemná utkání o pořadí. Každé kolo se hrálo na čas po 10 minutách. Na závěr celé akce obdržela všechna družstva diplomy a každý z účastníků dostal malou sladkou odměnu - ovocné lízátko.

Kromě trenérky jihomoravského výběru Krajského centra mládeže roč. 1998 Ing. Vladany Šedé reprezentovaly břeclavský volejbal na této akci také 3 týmy hráček Lokomotivy - K. Veverková, N. Grbavčicová, N. Polachová, L. Nešporová, A. Pavlovová, T. Macounová, I. Severová a Z. Kratochvílová. V konkurenci týmů z Brna, Svitav, Lanškrouna a dalších měst České republiky zde obsadily břeclavské volejbalistky 4. , 5. a 6. místo.
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011