ČLÁNEK - 09.06.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Výsledkový servis VO TJ Lokomotiva Břeclav v 19. týdnu 2011
Minivolejbalový turnaj na Lokomotivě

V úterý 7. června 2011 uspořádal volejbalový oddíl ve sportovní hale na Lokomotivě další minivolejbalový turnaj v kategorii žlutého, červeného a modrého minivolejbalu.

V kategorii žlutého minivolejbalu startovaly 3 týmy, z nichž nejlepší výkony podala Petra a Simona. Druhé místo obsadily Zuzana s Gábinou a třetí místo patřilo Jakubovi a Lindě.

V kategorii červeného minivolejbalu se utkala 4 dvoučlenná družstva. Vítězkami se staly Kristýna a Veronika, na druhém místě se umístili Monika s Pavlem, třetí skončily Adéla a Karin a čtvrté místo obsadili Sabča s Terkou.

V modrém minivolejbalu startovaly také 4 týmy. Nejvíce se ve hře dařilo T. Macounové, D. Okasové a P. Zajíčkové. Na druhém místě skončily N. Grbavčicová, A. Pavlovová, L. Nešporová a K. Veverková. Třetí místo obsadily N. Polachová, K. Pšurná a T. Malíková. Čtvrté místo patřilo K. Bartalové, L. Sukupové a M. Rosochové.

Všichni účastníci převzali po turnaji od trenérů za své výborné výkony drobné sladké odměny.

Turnaj kadetek, juniorek a žen

Po skončení minivolejbalového turnaje se konal společný turnaj kadetek, juniorek a žen. Všechny hráčky byly rovnoměrně rozděleny do 3 týmů, které se mezi sebou postupně utkaly. Jednotlivé účastnice této akce měly možnost porovnat razanci úderů v různých soutěžích a na vlastní kůži pocítit kvalitu hry prvoligových hráček.

Vítěznou sestavu tohoto turnaje tvořily L. Slobodová, Z. Hanáčková, T. Hunkařová, R. Blažková, B. Bendová a T. Machová. Na druhém místě se umístily M. Backová, L. Fabikovičová, J. Rylichová, M. Peterková, I. Lucká a N. Kaňová. Třetí příčka patřila družstvu, ve kterém hrály I. Časná, M. Tesařová, J. Pavelková, H. Moláková, Š. Rylichová a I. Lamrová.
 
 
 
 
 
 
Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011