ČLÁNEK - 10.05.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Naše úspěchy v posezónních turnajích
Koncem dubna se 14 našich volejbalistek z přípravky na ZŠ Slovácká zúčastnilo pod vedením trenérky Lenky Fabikovičové Minivolejbalového turnaje, který pořádala Duhovka. Kromě našich volejbalistek zde startovalo také 6 hráček z Duhovky. Celkem se v turnaji utkalo 6 tříčlenných družstev, v jejichž konkurenci vybojovala zlatou příčku sestava Lokomotivy ve složení: Iva Severová, Jana Václavíková, Veronika Trojanová a Dominika Okasová.

Začátkem května absolvovaly hráčky Lokomotivy opět na Duhovce tentokrát mládežnický turnaj, ve kterém se utkaly kromě domácího týmu také s volejbalistkami z Malacek a Vídně. Ani zde nenašly svěřenkyně trenérů Vladany Šedé a Libora Havlíka přemožitele a právem si odnesly vítězný pohár a na krk pověsily zlaté medaile za 1. místo. O tento úspěch se zasloužily M. Backová, E. Doleželová, M. Peterková, T. Machová, K. Faltová, M. Tesařová a Z. Hanáčková.

Volejbalový oddíl děkuje všem výše jmenovaným za vzornou reprezentaci oddílu a přeje hodně úspěchů v dalších sportovních aktivitách.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011