ČLÁNEK - 07.05.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Výsledkový servis VO TJ Lokomotiva Břeclav v 18. týdnu 2011
Ženy „A“ : I. liga ČR - Lokomotiva obhájila vítězství ve Velké ceně Brna

74. ročník Velké ceny Brna ve volejbale se konal 7. května 2011 na antukových kurtech v Brně Lužánkách. Turnaje se zúčastnilo 12 ženských týmů. Do Brna přijely bojovat také ženy TJ Lokomotivy Břeclav, které chtěly obhájit prvenství z předešlého ročníku. Turnaj byl rozlosován do tří skupin. První dva týmy ze základní skupiny postupovaly do finálové skupiny o první až šesté místo. Základní skupinou prošel břeclavský tým jak nůž máslem. Z prvního místa postoupil do finálové skupiny. Hned v prvním zápase se střetl s největším konkurentem o prvenství v turnaji, s týmem prvoligové Univerzity Brno. V tomto zápase dominovala Lokomotiva a kvalitní obrannou hrou porazila svého soupeře z 1. ligy 2:0. V posledním zápase se utkaly břeclavské volejbalistky s vítězem letošního ročníku KP. I. třídy týmem TJ Sokol Brno- Juliánov. Tento soupeř překvapil favorizovanou Lokomotivu výbornou obranou v poli a první set vyhrál. Další dva sety byly už jasnou záležitostí břeclavských žen. Zápas vyhrály 2:1 a tím i celý turnaj. Největší zbraní břeclavské Lokomotivy na tomto turnaji byly tradičně výborné bloky. Ty ještě vyšperkovala hostující slovenská extraligová volejbalistka Jana Magátová, která bude s břeclavským týmem absolvovat další letní turnaje.

Prvenství ve Velké ceně Brna obhájila tato sestava: nahrávka Slobodová a Malá, smeč Fabikovičová a Pavelková, blok Lucká Ivana a Magátová, univerzál Hunkařová a libero Moláková.

Ženy „B“: KP II.třída - „Béčku“ žen Lokomotivy patří druhé místo v KP II. třídy

Ženy TJ Lokomotiva Břeclav B v sobotu 7. května 2011 zajížděly k dalšímu mistrovskému zápasu do Brna. Soupeřem jim byl mladý tým TJ Sokol Husovice B. Břeclavské volejbalistky potvrdily roly favorita. Mladé domácí hráčky se v průběhu obou zápasů nevyvarovaly mnoha chyb a s Břeclaví dvakrát prohrály. Lokomotiva si plným ziskem bodů upevnila výborné druhé místo v tabulce KP II. třídy.

TJ Sokol Husovice B - TJ Lokomotiva Břeclav B 0:3 (-12,-17,-11)
TJ Sokol Husovice B - TJ Lokomotiva Břeclav B 1:3 (-22,-16,22,-11)

Další utkání odehrají volejbalistky TJ Lokomotiva Břeclav B 14. května 2011. V domácím prostředí přivítají TJ Orel Obřany.

Ivan Rylich
 
 
 
 
Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011