ČLÁNEK - 02.05.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
1. VOLEJBALOVÝ GALAVEČER
V sobotu 30. dubna 2011 se konal v břeclavském Dělnickém domě 1. volejbalový galavečer, který zde uspořádal volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav. Na této společenské akci se sešlo okolo sto příznivců tohoto sportu, a to jak z řad samotných sportovkyň, tak z řad fanoušků, partnerů nebo rodičů.

V rámci programu proběhl Košt vín, která poskytla Vinařství rodiny Závodných z Mikulova a Vinařství Jana Nešpora z Hrušek. Celý večer provázelo hudbou brněnské trio Kosí bratři vedené volejbalovým trenérem Milošem Kosíkem.

V další části programu proběhla dvě vystoupení dětí z taneční skupiny E. M. Dancers pod vedením Evy Blažkové, která byla v minulosti také hráčkou volejbalového oddílu Lokomotiva Břeclav.

V průběhu večera byly vyhodnoceny nejlepší hráčky jednotlivých družstev - za ženy: Lucia Slobodová a Jana Pavelková, juniorka: Eva Cupalová, kadetky: M. Backová a T. Machová a žákyně Iva Severová - které obdržely hodnotné ceny. Na závěr večera pak byla vylosována tombola, do níž věnovali ceny kromě výše zmiňovaných vinařů také extraligový klub KP Brno, Hynek Benada (majitel elektroprodejny Euronics), firmy Otis a.s. a Dendra Břeclav s.r.o., Českomoravská stavební spořitelna a členové výboru volejbalového oddílu Lokomotiva Břeclav.

Vladana Šedá
 
 
 
Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011