ČLÁNEK - 15.04.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Okresní kolo v minivolejbalu AŠSK
V úterý 12. dubna 2011 se ve sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav konalo od 16 hodin okresní kolo v minivolejbalu pod AŠSK. K této akci se zde sešlo 8 týmů ze škol břeclavského okresu. Družstva byla rozdělena po 4 týmech do 2 skupin, kde se hrálo systémem každý s každým na 10 minut.

V první skupině hrály Medúzy, Duhovka, Kapusty a Žloutenky. Ve druhé skupině startovaly Lamy, Jednorožci, Propni lokty a Free Game. Družstva na prvních a druhých místech pak postoupila do skupiny o 1. - 4. místo a třetí a čtvrté týmy sehrály zápasy o pořadí na 5. - 8. místě. Aby se odehrálo co nejvíce zápasů, nezapočítávaly se výsledky ze základních skupin, a tak družstva dostala druhou šanci ke korekci svých výkonů.

Po zhruba 90 minutách hry se spočítaly výsledky a družstva se seřadila k závěrečnému hodnocení a předávání cen. Na pomyslnou zlatou příčku vystoupily I. Severová, V. Trojanová, D. Okasová a J. Václavíková z týmu Free Game. Toto družstvo díky svým výsledkům také postoupilo na krajské kolo v minivolejbalu, které se bude konat 31. května v Pohořelicích. Druhé místo patřilo týmu Lamy a na třetím místě skončily Žloutenky. Čtvrté místo obsadily Medúzy a na dalších pozicích skončily týmy Duhovka, Propni lokty, Kapusty a Jednorožci.

Nejlepší družstva obdržela za předvedené výkony sladkou odměnu - cukrovinky s velikonočními motivy. Ostatní družstva pak dostala cenu útěchu - lízátko s ovocnou příchutí.
 
 
 
 
 
 
 

 

Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011