ČLÁNEK - 03.04.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Výsledkový servis VO TJ Lokomotiva Břeclav v 13. týdnu 2011
Kadetky : Krajský přebor

V neděli 3. dubna 2011 nastoupily kadetky v dalším dvojutkání krajského přeboru proti Vyškovu, se kterým v první části soutěže remizovaly 1:1 na zápasy. Přestože v domácím týmu stále panuje velká marodka a některé hráčky vstupovaly do utkání těsně po dobrání antibiotik, byla na svěřenkyních trenérky Vladany Šedé vidět obrovská bojovnost a touha porazit soupeřky v obou zápasech.

Domácí sestavu tvořily smečařky T. Machová a M. Peterková, blokařky B. Bendová a R. Hemalová a nahrávačky I. Časná a kapitánka M. Backová. Střídaly S. Pániková, M. Tesařová, N. Tréšková a D. Wunschová. Vzhledem k nepřítomnosti libera byly nuceny hrát všechny hráčky i na netradičních postech a mohly se tak zdokonalit ve zpracování míčů zejména při přihrávce podání.

Výsledkem přesných přihrávek a skvěle fungující souhry nahrávačky s útočnicemi bylo vítězství v obou utkáních. V prvním utkání se sice soupeřky chytily ve druhém setu a získaly tento set pro sebe, ale to bylo vše, co jim kadetky Lokomotivy dovolily. V ostatních setech již na hřišti dominovaly pouze domácí volejbalistky, díky čemuž mohla trenérka Šedá zapojit do hry i všechny střídající hráčky.

Příští víkend budou pokračovat kadetky Lokomotivy v dalších zápasech krajského přeboru. V sobotu nastoupí v odloženém dvojutkání proti Boskovicím a v neděli proti Šlapanicím. Oba zápasy se hrají na domácí palubovce a začínají v 10 hodin.

TJ Lokomotiva Břeclav - Volejbal Vyškov 3:1 (18,-17,12,17)
TJ Lokomotiva Břeclav - Volejbal Vyškov 3:0 (18,10,18)
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum : 03.04.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011