ČLÁNEK - 14.03.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Volejbalový kroužek - Autor článku : Radka Haladyová, 7. B
Kroužek vede paní učitelka Lenka Fabikovičová, která je skvělá trenérka. Jezdí s námi na turnaje, které se většinou odehrávají v Brně. Často nás doprovází i rodiče.

Volejbalový kroužek je součástí kroužků sdružených ve školním klubu. Přihlásit do něj se mohly dívky, které rády sportují a chtějí se nějakému sportu věnovat třeba i závodně. Trénujeme v úterý a ve čtvrtek ve velké tělocvičně v naší škole. Při každém tréninku máme na začátku rozcvičku a po ní vždy nastupuje posilovací cvičení, nebo se rovnou vrhneme na trénování, kde si procvičíme prsty a bagr. Ve čtvrtek většinou hrajeme proti sobě, abychom se připravily na zápas a vydaly ze sebe to nejlepší. Zhruba jednou za měsíc jezdíme na turnaj v minivolejbalu. Ten hrají tři hráčky na zmenšeném hřišti.

Tento sport mě baví, mám ráda pohyb a zároveň si odpočinu od každodenních starostí. Do volejbalu chodí i dívky z jiných škol. Je to přípravka, některé holky pokračují v žákovském družstvu TJ Lokomotiva Břeclav, které hraje krajskou soutěž. Nedávno nás navštívil předseda Českého volejbalového svazu pan Haník a měly jsme možnost s ním trénovat. Byl to krásný zážitek.
 
 
Datum : 14.03.2011
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011