ČLÁNEK - 14.02.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
TJ Lokomotiva získala pro Břeclav volejbalové Sportovní středisko mládeže „SpS ČVS Břeclav“
Na konci roku 2010 se volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav rozhodl přihlásit do nového systému sportovních středisek, které jsou organizovány přímo Českým volejbalovým svazem a mají tedy jeho podporu. Plán Lokomotivy byl velmi ambiciózní a náročný s minimální šancí na úspěch. K přihlášce do systému SpS bylo také nutné dodat spoustu dokumentace a splnit náročná bodovaná kritéria.

Za velkého úsilí trenérů Lokomotivy Ing. Vladany Šedé a Martina Wollmanna se podařilo tuto náročnou dokumentaci zpracovat a vše ostatní související s přihláškou v řádném termínu odevzdat. Pak nezbývalo než čekat na vyhodnocení všech přihlášek.

Výsledky byly oznámeny vedením ČVS dne 23. ledna letošního roku a pro dívčí volejbal v Břeclavi a okolí byly velmi pozitivní. Lokomotivě se podařilo dostat mezi 25 volejbalových oddílů v ČR, které se do systému SpS dostaly.

Přidělením SpS břeclavské Lokomotivě byla oceněna dlouhodobě stoupající kvalita práce s mládeží v oddíle. Pro břeclavský volejbalový oddíl to ale znamená také velký závazek. Plnit všechna kritéria, která na sportovní střediska volejbalový svaz klade, není lehké - nicméně to nabízí velký prostor pro další rozvoj koncepční práce s volejbalovou mládeží v Břeclavi a okolí.

Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav nabízí spoluúčast na tomto projektu také všem základním školám v Břeclavi a okolí. Klub nabízí školám, které budou mít zájem o tuto spolupráci, pomoc se zřízením sportovních kroužků při ZŠ. Pomoc s odborným vedením těchto kroužků zaměřených na pohybové a míčové aktivity dětí. A to jak přímou účastí kvalifikovaných trenérů na vedení kroužků, tak i pořádáním bezplatných seminářů pro zájemce z řad učitelů TV. Toto přímo navazuje na projekt „ABECEDA volejbalu“, který volejbalový oddíl Lokomotiva realizuje už od roku 2008.

Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav doufá, že „SpS ČVS Břeclav“ najde podporu i u vedení MÚ Břeclav a společně se tak budeme podílet na sportovní výchově břeclavské mládeže.

V současné době klub také přijímá nová děvčata se zájmem o volejbal ve věku od 7 do 13 let, která se mohou hlásit každé pondělí, středu a čtvrtek od 15 do 17 hodin v hale Lokomotivy. V případě, že máte zájem zapojit se do trenérské a organizační práce v našem oddíle, přihlaste se tamtéž.

Vedení volejbalového oddílu TJ Lokomotiva Břeclav touto cestou děkuje všem svým partnerům, kteří podporují rozvoj volejbalu v Břeclavi.

Vladana Šedá

 
 
 
Datum : 14.02.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011