ČLÁNEK - 12.02.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Minivolejbalistky Lokomotivy podpořily, charitativní sportovní akci nadace Modrý hroch
Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav dostal začátkem února pozvánku na charitativní akci spojenou s minivolejbalovým turnajem pro hráčky do věku 11 let, která se konala v sobotu 12. února v Brně. Turnaje se zúčastnilo přibližně 35 týmů mladých hráčů a hráček rozdělených podle věku a schopností do tří kategorií - oranžového, červeného a zeleného minivolejbalu.

Naše minivolejbalistky byly rozděleny do 2 týmů, které se prezentovaly v červeném minivolejbalu. Tato soutěžní forma je charakteristická tím, že se hraje ve dvojicích jen na 2 doteky v hřišti a smí se hrát pouze odbitím obouruč vrchem.

Tým Lokomotivy A tvořily Nikola Grbavčicová a Anna Pavlovová a v týmu B startovaly Markéta Rosochová a Laura Nešporová. Oba týmy sehrály během pětihodinového turnaje celkem 11 utkání hraných na 1 set do 25 bodů. Přestože většina našich hráček (kromě A. Pavlovové) se zúčastnila volejbalových utkání poprvé, zvládla se s náročností této akce dobře vyrovnat. Výsledkem snažení našich hráček bylo výborné 5. místo A-týmu a 8. místo družstva B, které i přes nedostatek hráčských zkušeností zaznamenalo první výhru.

Vladana Šedá

 
Datum : 01.02.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011