Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

ROZPISY TRÉNINKŮ

VZKAZY
Šárka Rylichová ve volejbalové extralize
V srpnu loňského roku přestoupila volejbalistka Šárka Rylichová z TJ Lokomotivy Břeclav do extraligového týmu VK KP Brno. S brněnským týmem absolvovala náročnou letní přípravu v rakouských Alpách a nyní trénuje pod vedením trenéra Ondřeje Marka v Brně. Vedení obou týmů se dohodlo, že umožní Rylichové hostovat v utkáních Lokomotivy. A tak tato mladá blokařka patří k oporám prvoligové TJ Lokomotivy Břeclav a při extraligových zápasech VK KP Brno je připravena na střídačce zaskočit za zkušenější brněnské blokařky. V sobotu 22. ledna 2011 se dočkala extraligové premiéry. Po odehrání dvou zápasů, které odehrála s Lokomotivou v Novém Jičíně, ihned odjela s týmem VK KP Brno do Prahy. Tam brněnský tým sehrál v 18:30 hodin extraligový duel s týmem Volleyball club Slavia Praha. V úvodu zápasu byla hra vyrovnaná. První set získaly domácí a druhý zase hostující volejbalistky. Třetí set vyhrála Slavia a Brno prohrávalo 2:1. Za tohoto, pro Brno nepříznivého stavu, poslal trenér Marek k extraligové premiéře na palubovku břeclavskou blokařku Šárku Rylichovou. Avšak ani její přítomnost na hřišti nepomohla zvrátit vývoj tohoto utkání a Slavia Praha vyhrála 3:1. I když si brněnský tým body z Prahy nepřivezl, Šárka Rylichová byla spokojena se svou premiérou na extraligových palubovkách. Ví, že je na začátku své extraligové kariéry a že na sobě musí ještě hodně pracovat. Proto všechen svůj čas dělí mezi volejbal a vysokoškolské studium.

Datum : 24.01.2011 Autor : Ivan Rylich Foto :