ČLÁNEK - 12.01.2011 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Volejbalový nábor v Mikulově
V úterý 11. ledna 2011 probíhal v Mikulově nábor dívek do volejbalového oddílu, který svou činnost organizuje pod hlavičkou Domu dětí a mládeže.

Této akce se zúčastnily také kadetky a juniorky Lokomotivy, která s místním oddílem spolupracuje. Výsledkem spolupráce je fakt, že některé odchovankyně mikulovského volejbalu (S. Ondroušková, K. Valentová, A. Widholmová a B. Kubánková) hrají v současné době za Lokomotivu juniorskou ligu. V rámci náboru asistovaly tyto zkušené volejbalistky především jako figurantky při ukázkách jednotlivých herních činností.

Jaroslav Kubánek, který je trenérem místních děvčat, má v současné době k dispozici přibližně 15 hráček, které zde byly také přítomny, aby se pochlubily, co se za půl roku naučily. S těmito pokročilejšími hráčkami si volejbalistky Lokomotivy zahrály na závěr jeden set, v němž zvítězily 15:11.

Díky tomuto náboru se doufejme počet mikulovských volejbalistek rozroste tak, aby se v budoucnu mohli opět přihlásit do okresních či krajských volejbalových soutěží a navázat tak na místní tradici.

Datum : 12.01.2011 Autor : Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011