ČLÁNEK - 07.11.2010 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Výsledkový servis VO TJ Lokomotiva Břeclav v 44. týdnu 2010
Ženy „A“ : I. liga

Ženy TJ Lokomotivy Břeclav odehrály další dvě utkání I. ligy. Tentokrát hostovaly v Brně, na palubovce VSK Univerzita Brno. Domácí vysokoškolačky vedené zkušeným trenérem Milošem Kosíkem, byly před tímto utkáním v průběžném pořadí na třetím místě. To naznačovalo, že břeclavské volejbalistky nebude čekat lehký soupeř. Již v prvním setu se očekávání naplnilo. Brněnské hráčky na hřišti dominovaly. Lehce zpracovaly břeclavské podání a po tvrdém útoku získávaly jeden bod za druhým. Lokomotiva oslabená o zraněnou blokařku Ivanu Luckou nenašla recept, jak změnit vývoj utkání a oba zápasy prohrála. Hlavním důvodem prohry bylo špatné podání a děravé bloky břeclavské Lokomotivy.

VSK Univerzita Brno A - TJ Lokomotiva Břeclav A 3:1(12, 19,-23, 17)
VSK Univerzita Brno A - TJ Lokomotiva Břeclav A 3:0(24, 15, 17)

Další utkání odehrají volejbalisky TJ Lokomotiva Břeclav 12. listopadu 2010 v 18 hodin, kdy budou hostit TJ Nový Jičín. Odvetné utkání bude následovat v sobotu 13. listopadu 2010 v 10 hodin.

Ivan Rylich

Juniorky: I. liga

Břeclavské juniorky nestačily na volejbalistky Uherského Hradiště a dvakrát prohrály.

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště-TJ Lokomotiva Břeclav 3:0(20, 20, 19)
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště-TJ Lokomotiva Břeclav 3:0(18, 11, 22)

Kadetky: KP

Kadetky Lokomotivy nastoupily minulou neděli v Brně proti družstvu Králova Pole. V zahajovací sestavě se objevily smečařky M. Peterková a K. Faltová, blokařky B. Blažejová a R. Hemalová, nahrávačka M. Backová, diagonální hráčka M. Tesařová a libero N. Kaňová. Od prvních míčů bylo jasné, kdo bude udávat tón utkání, neboť soupeřky byly mladší a méně sehrané než břeclavské volejbalistky. Přesto se jim podařilo několikrát naše hráčky překvapit nečekanou ulívkou či dlouhým míčem umístěným na zadní čáru. Ve většině rozeher však palubovce vévodily svěřenkyně trenérky Vladany Šedé, které zvítězily 3:0 po setech 25:15, 25:9 a 25:11. Do druhého zápasu nastoupily hráčky Lokomotivy v sestavě, v níž se objevily smečařky B. Neuhauserová a N. Kaňová, nahrávačka D. Pyskatá, univerzálka S. Pániková a na liberu M. Peterková. Celé utkání se vyvíjelo obdobně jako první, a tak v něm mohla vystřídat a nastoupit do hry teprve 2 měsíce trénující N. Tréšková, která také zaznamenala první body z útočného úderu. Po necelé hodině hry zvítězily kadetky Lokomotivy opět 3:0.

VK Královo Pole C -TJ Lokomotiva Břeclav 0:3 (-15,-9,-11)
VK Královo Pole C -TJ Lokomotiva Břeclav 0:3 (-12,-11,-11)

Vladana Šedá

Žákyně: KP - Žákyně se neudržely ve 2. skupině

V sobotu 6.11. se na ZŠ Vejrostova v Brně konalo 3. kolo KP žákyň. Hráčky Lokomotivy se postupně utkaly s týmy Junioru Brno, DDM Brno a Sokolu Ivančice.V nominaci pro tento zápas chyběla zraněná kapitánka A. Potměšilová, takže v základní sestavě trenéra Martina Wollmanna nastoupily nahrávačky K. Ivanová a N. Judexová, blokařky L. Miklíková a D. Wunschová a smečařky R. Průdková a kapitánka M. Tesařová. Ke hře byly dále připraveny M. Jáchymková, J. Šurečková, I. Severová a D. Křiváková.Kvalitní výkon podaly hráčky pouze v prvním zápase, kdy podlehly Junioru Brno až v tie-breaku 1:2, ale s nejsilnějším soupeřem sehrály velmi vyrovnanou partii až do konce utkání. V dalších utkáních proti Ivančicím i DDM Brno bohužel zahrály Břeclavanky hluboko pod své možnosti a prohrály dvakrát 0:2. N a tomto faktu nezměnila nic ani bojující kapitánka Tesařová, která stabilně bodovala nepříjemným servisem i v útoku. Problémem týmu se při neúčasti A. Potměšilové ukázala zejména přihrávka, když většina hráček nebyla schopna přijmout tvrdý servis soupeřů. Oproti ostatním týmům jsme zaostávali také v podání, ze kterého bodovala jen kapitánka Tesařová. Nejspíše se taky projevil nedostatek absolvovaných tréninků z různých důvodů. Celkový výsledek byl bohužel tragický, tým ještě nemá dostatek zkušeností, aby si dokázal poradit i v případě, kdy se nedaří. Nezbývá než doufat, že ihned v následujícím turnaji se vrátíme zpět do 2. skupiny - bez 100% účasti na trénincích to ovšem nepůjde! Z jednotlivců je možné pochválit snad jen R. Průdkovou, která se poprala s novým postem statečně a rozhodně nezklamala. Dále pak mladou Ivu Severovou, která je silná zejména na přihrávce a statečně bojující M. Tesařovou.

Martin Wollmann
Datum : 07.11.2010 Autor : Vlaďka Šedá, Martin Wollman, Ivan Rylich Foto : Vlaďka Šedá, Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011