ČLÁNEK - 24.10.2010 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal

Výsledkový servis VO TJ Lokomotiva Břeclav v 42. týdnu 2010
Ženy „B“ tým: KP II. třída

V sobotu 23. října 2010 hostilo béčko žen Lokomotivy Břeclav tým Orel Židenice. Brněnský tým byl před tímto soubojem v tabulce na třetím místě, jen o bod za domácí Lokomotivou. Proto se čekal vyrovnaný průběh utkání. Hned prví set byl toho důkazem. Týmy se přetahovaly o každý bod, až druhá polovina setu se zdramatizovala. Nejprve si hostující volejbalistky vytvořily čtyřbodový náskok, který však v koncovce setu dokázaly břeclavské hráčky dohnat a vyhrály 26:24. Druhý a třetí set naopak vyhrály hostující volejbalistky. Čtvrtý zase domácí a zápas musel rozhodnout v pátém setu. Do něho vstoupily lépe domácí hráčky. Získaly si tříbodový náskok, který však v dramatické koncovce ztratily a prohrály 14:16.
V odvetném zápase břeclavské volejbalistky nenechaly nic náhodě. Soustředěným výkonem porazily brněnské soupeřky 3:1. Tímto zápasem skončila první polovina KP II. třídy. Volejbalistky TJ Lokomotiva B si před zimní přestávkou uhájily v tabulce pěkné druhé místo. Druhá polovina soutěže bude pokračovat 30. dubna 2011, kdy bude béčko žen Lokomotivy hostit TJ Sokol Újezd u Brna.

TJ Lokomotiva Břeclav B - Orel Židenice A 2:3 (22,-21,-19, 20,-14)
TJ Lokomotiva Břeclav B - Orel Židenice A 3:1 (18, 22,-20, 18)

Jana Rylichová

Juniorky: I. liga

Břeclavské juniorky nestačily na volejbalistky Šlapanic a dvakrát prohrály.

ŠSK Gymnázium Šlapanice-TJ Lokomotiva Břeclav 3:0(16, 19, 15)
ŠSK Gymnázium Šlapanice-TJ Lokomotiva Břeclav 3:0(14, 18, 17)

Kadetky: KP

Kadetky Lokomotivy si po bojovném výkonu podělily body s volejbalistkami z Újezdu u Brna.
Tímto bodovým ziskem si zajistily domácí volejbalisky vedoucí pozici v průběžném pořadí.

TJ Lokomotiva Břeclav-TJ Sokol Újezd u Brna 2:3 (18,-21,-21, 25,-12)
TJ Lokomotiva Břeclav-TJ Sokol Újezd u Brna 3:2 (-22,-27, 17, 16, 12)

Datum : 24.10.2010 Autor : Jana Rylichová Foto : Ivan Rylich