ČLÁNEK - 25.09.2010 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal

Volejbalový turnaj v Pezinku
Poslední ostrou prověrku, před začátkem nového prvoligového ročníku, absolvovaly ženy TJ Lokomotivy Břeclav 25. září 2010 na turnaji v Pezinku.
Vedle Lokomotivy se turnaje účastnily dva slovenské extraligové týmy. Domácí VTC Pezinok a VK Senica.
V prvním utkání čekal na Lokomotivu soupeř ze Záhoří, tým VK Senica. Po pomalém rozjezdu v úvodu utkání se břeclavské volejbalistky postupně začaly prosazovat. Dokázaly držet s kvalitním soupeřem krok a vyrovnaný byl i stav setů 2:2. Vítěze musel určit až pátý set. V něm hráčky Lokomotivy pokračovaly ve zlepšeném výkonu a zápas vyhrály 3:2.
Ve druhém zápase se utkaly Břeclavanky s domácím týmem. I tento zápas byl velice vyrovnaný. O výsledku jednotlivých setů se rozhodovalo vždy až v koncovkách. To také platilo i v rozhodujícím pátém setu. Břeclavským hráčkám se nepodařilo plně se zkoncentrovat na koncovku setu a prohrály ji těsně 13:15. A tím i celý zápas 2:3.
Turnaj, kterého se zúčastnily Slobodová, Fabikovičová, Moláková, Pavelková, Hunkařová, Lucká Ivana a Rylichová Šárka, byl pro tým velkým přínosem. Hra břeclavských žen se neustále zlepšuje. A pokud dokážou plně realizovat taktické pokyny trenéra Petra Baránka, mohou porazit i takto těžké soupeře.

VTC Pezinok – VK Senica 3:2
TJ Lokomotiva Břeclav – VK Senica 3:2
VTC Pezinok – TJ lokomotiva Břeclav 3:2

Datum : 25.09.2010 Autor : Ivan Rylich Foto : Ivan Rylich