ČLÁNEK - 22.05.2010 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Jaroslava Schejbalová
Jarka Schejbalová po dlouhou dobu působila jako předsedkyně TJ Lokomotivy Břeclav a stále vykonává funkci ředitelky Regionálního sdružení ČSTV Břeclav. Především Jarka stála za generální rekonstrukcí celého sportovního areálu TJ Lokomotivy Břeclav. Jak atletického stadionu tak i sportovní haly. Pod jejím vedením se podařilo areál TJ Lokomotivy přeměnit na příjemné místo s mnoha hřišti a moderním sportovním zázemím. Mohou zde sportovat vrcholoví sportovci i amatéři z řad široké veřejnosti. Jarka nezapomněla ani na malé děti, které spolu s rodiči, mohou od jara do podzimu využívat nově zbudované dětské hřiště.

V loňském roce se Jarka Schejbalová rozhodla, že se pokusí ještě aktivněji sport podpořit a to na nejvyšší úrovni. Jako členka přípravného výboru stála u zrodu nové politické strany TOP 09. Za tuto stranu kandiduje v letošních volbách do poslanecké sněmovny.

Přejeme jí získání mnoho voličských hlasů. Věříme, že bude mít možnost podílet se na legislativních změnách, které povedou k vytvoření lepších podmínek pro český sport.

 

Datum : 22.05.2010 Autor : Ivan Rylich Foto : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011