Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

VZKAZY
Nevyužitý matchball v Litovli
TJ Tatran Litovel – TJ Lokomotiva Břeclav A 3:2 (15, -16, 22, -18, 18)
TJ Tatran Litovel – TJ Lokomotiva Břeclav A 3:0 (21, 17, 18)

V sobotu 16. ledna 2010 odjížděly ženy TJ Lokomotivy Břeclav k dalšímu dvojzápasu zápasu do Litovle. I tentokrát nejel břeclavský tým v kompletní sestavě. Pro studijní povinnosti chyběla blokařka Ivana Lucká, za trenéra Petra Baránka zaskakoval Libor Havlík. Volejbalistky Lokomotivy začaly dobře, vytvořily si v úvodu setu náskok a vedly 6:3. Za tohoto stavu přišla na podání domácí smečařka Kreuzziegerová. Její podání dělalo hostujícímu týmu velké potíže a vývoj zápasu se zcela otočil. Břeclavské volejbalistky si nedokázaly připravit kvalitní útok a brzy prohrávaly 6:12. K odvrácení porážky v prvním setu nepomohli trenérovi Havlíkovi ani oddechové časy a ani střídání. Ve druhém setu se hra Lokomotivy zlepšila. Dařilo se jí kvalitní podání, diky kterému nemohla Litovel tvrdě útočit a břeclavské volejbalistky dostaly domácí tým pod tlak. Vývoj druhého setu byl zrcadlově opačný od prvního, a proto skóre 8:19 jednoznačně hovořilo pro hostující tým. Třetí set bylo zase vše jinak. Z vítězství se radovaly opět domácí hráčky. A ve čtvrtém setu zase zabojovaly Břeclavanky a s přehledem ho vyhrály 25:18. Závěrečný tie-break byl vyrovnaný a napínavý až do konce. Břeclav měla dokonce match-ball, ale nepodařilo se proměnit a po boji prohrála 18:20.

Další oslabení Lokomotivy přišlo v prvním setu druhého zápasu, kdy musela odstoupit nemocná univerzálka Hunkařová. S touto ztrátou se hosté již nedokázali vyrovnat a druhý zápas prohráli 3:0. V tomto zápase většina břeclavských volejbalistek podala podprůměrný výkon s vyjímkou výborně hrající nahrávačky Lucie Slobodové a blokařky Šárky Rylichové.

K dalšímu utkání nastoupí volejbalistky TJ Lokomotivy Břeclav již na domácí palubovce, ale nečeká je lehký soupeř. 23. ledna 2010 budou hostit vedoucí tým soutěže PVK Přerov B

Datum : 16.01.2010 Autor : Ivan Rylich Foto :