Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

VZKAZY
Juniorky ...
SK Podolí – TJ Lokomotiva Břeclav 0:3 (-30, -17, -19)
SK Podolí – TJ Lokomotiva Břeclav 0:3 (-11, -14, -11)

Dne 10. 10. 2009 zavítaly juniorky Lokomotivy Břeclav pod vedením trenéra Libora Havlíka na další dva mistrovské zápasy KP 1. třídy. Jako soupeř se jim tentokrát postavila děvčata z Podolí. První set prvního utkání byl opravdu dramatický, avšak nakonec přálo štěstí více hráčkám z Břeclavi a zvítězily v tomto setu 32:30. Následující sety už nebyly tolik vyrovnané (25:17 ; 25:19) a si juniorky Lokomotivy zvítězily 3:0.

Do druhého utkání nastoupila děvčata s větší odhodlaností vyhrát a především díky tvrdému servisu Machové a útoku univerzálky Tiché a smečařky Machové zvítězila v prvním setu v poměru 25:11. V následujícím setu dělal hostujícím děvčatům problém příjem, ale nakonec si i s podáním soupeře poradila a opět zvítězila. V posledním setu se projevila větší zkušenost břeclavských hráček, a proto Lokomotiva odjížděla z Brna s výborným pocitem z dvojnásobné výhry.

Vítěznou sestavu tvořily hráčky: blokařky - Doleželová a Bendová, která podržela družstvo na servisu v rozhodujících momentech hry , smečařky - Machová, Peterková, univerzálka Tichá a nahrávačka Zvařičová.

Datum : 10.10.2009 Autor : Adéla Tichá Foto :