ČLÁNEK - 10.10.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal

Body z Husovic
TJ Sokol Husovice B-TJ Lokomotiva Břeclav B 0:3 (-12,-24,-25)
TJ Sokol Husovice B-TJ Lokomotiva Břeclav B 1:3 (-14,-13,24,-19)

V sobotu 10.10. zajížděly ženy TJ Lokomotiva Břeclav B ke svým dalším zápasům do Brna. Soupeřem jim byly volejbalistky TJ Sokol Husovice B. Břeclavský celek se musel pro sobotní utkání obejít bez čtyř hráček ze svého kádru. Na nahrávce nastoupila Rabušicová, na smeči Blažková, Valentová, na bloku Sadílková, R. Lucká a na univerzálu J. Rylichová. Soustředěnost a přesná hra břeclavských hráček se projevila na konečném stavu prvního setu. Vyhrály jej v poměru 25:12. Bohužel tento styl hry našim hráčkám nezůstal pro následující dva sety. Situaci jim zkomplikovaly i brněnské soupeřky, které začaly bojovat o každý míč. V koncovkách se projevila zkušenost za Břeclav hrající Valentové, která nejprve na smeči a pak i na podání výrazně pomohla břeclavskému družstvu k vítězství.

Do druhého zápasu nastoupila na post blokařky místo Sadílkové Starnovská. V úvodních dvou setech předvedly Břeclavanky velmi pohledný volejbal. Bojovnost, výborné pole a tvrdá útočná hra rozhodly o suverénním vítězství hostujících volejbalistek. V třetím setu se Břeclavanky prostřídaly. Valentovou na smeči nahradila Starnovská a tu na bloku Sadílková. Průběh setu byl vyrovnaný. Avšak pár chyb našich hráček rozhodlo o vítězství Brňanek. Čtvrtý set si však už tato sestava, především na síti velmi dobře hrající Lucká a Rylichová, nenechala vzít. Zápas vyhrála a z Brna si přivezla plný počet bodů, díky kterým je nyní na průběžném 4. místě.

Datum : 10.10.2009 Autor : Jana Rylichová Foto :