ČLÁNEK - 04.10.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Žákyně odehrály I.kolo KP ...

Sokol Újezd u Brna – TJ Lokomotiva Břeclav 2:0
TJ Minerva Boskovice „B“– TJ Lokomotiva Břeclav 0:2
Pohořelice – TJ Lokomotiva Břeclav 2:0

V sobotu 3. 10. se žákyně zúčastnily prvního kola krajského přeboru žákyň v Boskovicích. Družstvo nastoupilo v sestavě: nahrávačky Časná a Tesařová, blokařky Blažejová a Hemalová, smečařky Kaňová, Backová a Peterková, která střídala také na pozici blokařky.

Vzhledem k absenci některých hráček muselo družstvo přehodnotit původní cíl postupu a stál před ním nový hlavní úkol - nesestoupit do nižší výkonnostní skupiny, což se nakonec podařilo.
Hned v prvním zápase s pozdějším vítězem turnaje týmem Újezdu se ukázalo, jak znatelná byla nepřítomnost důležitých hráček. Po horším vstupu do prvního setu a následné stíhací jízdě rozhodovala až koncovka, kterou naše družstvo nezvládlo a soupeři podlehlo. To zanechalo známky na psychice mladých hráček, které nezachytily nástup do druhého setu, a tak v jeho průběhu už jasně dominoval soupeř.

V druhém zápase proti domácím Boskovicím se projevila vyšší kvalita našeho týmu a v obou setech se zrodilo poměrně lehké vítězství 2:0.

V posledním zápase naše hráčky nastoupily proti výkonnostně slabšímu týmu Pohořelic, ale díky špatné koncentraci a zejména nedodržování stanovených taktických pokynů, si soupeřky hned na začátku setu nechaly odskočit o 10 bodů. I když v závěru setu zabojovaly a soupeře začaly přehrávat, nezabránily prohře 23:25. Ve druhém setu se opakovala nekoncentrovaná hra, velmi špatné vykrývání v poli a na psychice se projevilo i zklamání z vývoje celého turnaje, což způsobilo prohru i v tomto setu.

Nicméně výkony hráček naznačily vysoký potenciál týmu, pokud bude hrát v kompletním složení. Velkým příslibem byl výkon teprve 12leté Mariky Tesařové, která zejména na příjmu podala velmi dobrý výkon.

Konečné pořadí týmů v turnaji:
1. Sokol Újezd u Brna
2. Pohořelice
3. TJ Lokomotiva Břeclav
4. TJ Minerva Boskovice B

Do vyšší skupiny tedy postupují hráčky Újezdu, do nižší skupiny sestupují hráčky Boskovic. Zbylé dva týmy včetně našich hráček zůstávají i nadále ve 3. skupině a o postup budou bojovat za 14 dní.

 
 
 
 
 
 
Datum : 04.10.2009 Autor : Vladana Šedá Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011