ČLÁNEK - 28.09.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
II.volejbalová liga žen startuje v Břeclavi
Druhá volejbalová liga žen se rozběhne již tuto sobotu 3.října 2009 v 11 hodin. Lokomotiva Břeclav se do této soutěže vrací po dlouhých třiceti pěti letech. V úvodním zápase přivítá na domácí palubovce jednoho z nejtěžších soupeřů, volejbalistky TJ Tatran Litovel. Tým hostí tvoří zkušené ligové hráčky, které se v loňském ročníku umístnily na výborném druhém místě. Dá se tedy očekávat, že na břeclavské volejbalistky bude čekat velice těžká zkouška. Sestava Lokomotivy se bude pro novou ligovou sezónu opírat o úspěšný loňský kádr, který doplní Alena Dvořáková a hostující mladá slovenská smečařka Martina Srncová. Od těchto nových hráček si trenér Baránek slibuje posílení útočné hry na postu smečařek. Celý břeclavský tým se na začátek sezóny tvrdě připravuje dva měsíce.
V srpnu absolvoval fyzicky náročné soustředění a v září se zaměřil na sehrání nových hráček s týmem. Proto Lokomotiva v rámci přípravy sehrála tři kvalitní turnaje. Příslibem pro novou sezónu byl hned první turnaj, ve kterém břeclavský tým v kompletní sestavě porazil extraligový Pezinok a prvoligové týmy z Brna a Uherského Hradiště.
Druhý turnaj Břeclavanky odehrály ve Svitavách, ale už zde začala přípravu narušovat velká marodka. Chyběly hned čtyři hráčky základního kádru, což na delší dobu zkomplikovalo přípravu.
Poslední možností pro doladění formy byl turnaj v Brně, který se hrál 26.září 2009. Tady Lokomotivě chyběly už jen dvě hráčky a bylo to znát i na vzestupu formy. Břeclavanky porazily ženy Univerzity Brno B 3:0, extraligové juniorky KP Brno 2:1 a těsně prohrály jen s prvoligovou Univerzitou Brno A 2:1. Výkony, které Lokomotiva předváděla během celé přípravy, jsou příslibem do budoucna. Trenér Rudolf Baránek věří, že se podaří dát tým zdravotně do pořádku a na začátek soutěže bude dobře připraven.
Ženy TJ Lokomotiva Břeclav se budou snažit předvádět atraktivní volejbal a potěší je, když si Břeclavané najdou cestu na ženský volejbal a podpoří je dobrou diváckou kulisou.
 
 
Datum : 28.09.2009 Autor : Ivan Rylich Foto :
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011