Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

VZKAZY
Z Brna bez bodů ...
SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva Břeclav B 3:1 (23,-17,24,17)
SKP Kometa Brno - TJ Lokomotiva Břeclav B 3:0 (21,19,21)

V sobotu 6.9.2009 se uskutečnily další dva mistrovské zápasy krajského přeboru II.tř. žen, ve kterém zavítalo družstvo Lokomotivy Břeclav „B“ do Brna. Zde se jim jako soupeř postavily hráčky SKP Kometa Brno. První set zápasu byl dramatický a až v koncovce prokázalo větší zkušenosti družstvo z Brna, a tak zvítězilo 25:23.
V druhém setu ženy Lokomotivy dokázaly zkvalitnit hru v poli a tedy i zlepšit útok. V tomto setu zvítězily jednoznačně 25:17. V následujících dvou setech však Břeclav nedokázala udržet koncentraci, a tak i přes svou bojovnost prohrála v těchto dvou setech 24:26 a 17:25. Do druhého zápasu nastoupila obě družstva s odhodláním zvítězit, ale bohužel v rozhodujících momentech hry Brno prokázalo větší sehranost a tak Lokomotiva prohrála tento zápas 3:0. Stav setů druhého utkání byl (21:25, 19:25, 21:25). Nutno však říct, že zápasy byly vyrovnané a napínavé do posledních momentů. Za družstvo Břeclavi nastoupily hráčky: Blažková, Jančálková, Rylichová J., Tichá, Valentová, Rabušicová, Křížová, Lucká R., Sadílková, Starnovská a Zvařičová.

Datum : 05.09.2009 Autor : Adéla Tichá Foto :