ČLÁNEK - 05.09.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Pohár Jižní Moravy patří Lokomotivě
Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav uspořádal v sobotu 5. září 2009 dobře obsazený turnaj žen o Pohár Jižní Moravy. V rámci přípravy na II. ligu si pozval kvalitní soupeře. Z Uherského Hradiště a Brna přijely prvoligové týmy - TJ Slovácká Slávia a VSK Univerzita. Ze Slovenska dorazil extraligový VTC Pezinok.
Výsledky zápasů:
VSK Univerzita Brno - TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 2:1 (-21, 16, 14)
TJ Lokomotiva Břeclav – VTC Pezinok 2:1(23, 23, -16)
VSK Univerzita Brno - VTC Pezinok 0:3 ( 14, 16, 15)
TJ Lokomotiva Břeclav – TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 3:0 ( 7, 20, 6)
VTC Pezinok – TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 2:1 (-22, 21, 8)
TJ Lokomotiva Břeclav – VSK Univerzita Brno 3:0 (23, 16, 6)

Během září sehrají břeclavské volejbalistky tři přípravné turnaje před zahájením nového ročníku II.ligy. Domácí Pohár jižní Moravy byl prvním z nich. Po letní přípravě, která byla zaměřena na získání fyzické kondice, je nyní potřeba vybrousit herní styl Lokomotivy. Pro tento domácí turnaj nominoval břeclavský trenér Rudolf Baránek sestavu: nahrávačka Slobodová, smečařky Fabikovičová, Dvořáková, Pavelková, Srncová, blokařky Lucká I., Rylichová Š., univerzálky Hunkařová, Tichá a libero Moláková.
Jako první prověřil herní sehranost Lokomotivy extraligový VTC Pezinok. Od úvodních okamžiků bylo jasné, že domácí čeká těžký soupeř. Břeclavanky nezačaly dobře, měly velké problémy se zpracováním kvalitního podání Pezinku. Nedokázaly si připravit kvalitní útok a soupeř rychle vyhrával 10:4. Tento nepříznivý vývoj se pokusil trenér Baránek zastavit oddechovým časem a změnou sestavy. Od toho okamžiku se začala hra Lokomotivy zlepšovat. Brzy vyrovnala skóre a v dramatické koncovce přehrála zkušenější Pezinok 25:23. Ve zlepšené hře pokračovaly domácí volejbalistky i v druhém setu, který také vyhrály 25:23 a tím celý zápas.
V dalších dvou zápasech proti TJ Slovácké Slávii Uherské Hradiště a VSK Univerzitě Brno předváděla Lokomotiva pěkný volejbal. Přesné podání, tvrdý útok a bojovná hra v poli přispěly k přesvědčivému vítězství dvakrát 3:0. Volejbalistky TJ Lokomotivy Břeclav nenašly v turnaji přemožitele a zaslouženě vyhrály pohár věnovaný předsedkyní TJ Lokomotiva Jaroslavou Schejbalovou.

Celkové pořadí týmů v turnaji bylo následující:
1. TJ Lokomotiva Břeclav
2. VTC Pezinok
3. VSK Univerzita Brno
4. TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště

K dalšímu přípravnému turnaji odjíždí břeclavské volejbalistky 12.září 2009 do Svitav. Tohoto turnaje se zúčastní především budoucí druholigoví soupeři. Domácí Svitavy, Lanškroun, Šumperk, Pardubice a další.

Domácím divákům se volejbalisky Lokomotivy Břeclav opět představí 3. října 2009, kdy při úvodním utkání II.ligy přivítají ženy TJ Tatranu Litovel.

 
 
 
Datum : 05.09.2009 Autor : Ivan Rylich Foto : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011