ČLÁNEK - 22.03.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Ženy zakončily soutěž KP I výhrou v břeclavském derby
SK Duhovka Břeclav A - TJ Lokomotiva Břeclav A 0:3 (-18, -12, -16)
SK Duhovka Břeclav A - TJ Lokomotiva Břeclav A 0:3 (-22, -15, -27)

V sobotu 21. března 2009 odehrály volejbalistky poslední utkání v KP.I. třídy této sezony. Žádný břeclavský tým nemusel cestovat mimo město, protože se oba celky setkaly v břeclavském derby. Duhovka přivítala na své palubovce Lokomotivu. Hostující trenér Baránek mohl do zápasu poslat vítěznou šestici z minulých zápasů. Nahrávačku Slobodovou, smečařky Fabikovičovou a Pavelkovou, blokařky Luckou Ivanu a Rylichovou Šárku, univerzálku Hunkařovou a libero Molákovou. Chyběla jen nemocná smečařka Lamrová. Lokomotiva, už jistý vítěz soutěže, chtěla divákům předvést část ze svého volejbalového umění. To se jí dařilo.
V útočné hře byla k vidění řada krásných kombinací, kterým domácí obrana nestačila čelit. Nejvíce se dařilo Lucké, která po přesných nahrávkách Slobodové nechytatelně bodovala středem sítě. Několik moderních útoků předvedla i hostující kapitánka Fabikovičová. Na podání se vyznamenaly Hunkařová, Rylichová , Pavelková a střídající Rabušicová. Jasný průběh zápasu umožnil Lokomotivě poslat do hry další hráčky z širokého kádru. Postupně se představily smečařky Blažková s Křížovou a blokařka Lucká Romana. Domácí Duhovka vyrovnala hru jen v posledním setu druhého zápasu, kdy v divácky atraktivní koncovce prohrála těsně 27:29.
Ženy TJ Lokomotivy Břeclav odehrály historicky nejúspěšnější sezonu, ve které vyhrály 35 zápasů a jen jednou odešly z hřiště poraženy. Skóre setů je také pozoruhodné, 106 vítězných ku 17 prohraným.
Tvrdá práce celého realizačního se vyplatila a TJ Lokomotiva Břeclav se po dlouhých 35 letech stala vítězem KP I.třídy ve volejbale žen. Na tomto úspěchu se podílela řada sponzorů, kterým patří velké poděkování. Poděkování patří i vedení Lokomotivy paní Schejbalové a Davčíkové. A nesmíme zapomenout poděkovat i našim věrným divákům, kteří nás při domácích zápasech vytrvale povzbuzovali.
Všichni společně teď budeme doufat, že se týmu Lokomotivy vydaří také kvalifikace do 2.ligy, která se odehraje 24. až 26. dubna 2009.
Datum : 22.03.2009 Autor : Ivan Rylich Foto : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011