ČLÁNEK - 21.02.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Ženy za další překážkou
TJ Lokomotiva Břeclav - TJ Junior Brno 3:1 (-23, 11, 7, 18)
TJ Lokomotiva Břeclav - TJ Junior Brno 3:0 (10, 21, 17)

Ve třicátém kole krajského přeboru žen hostila Lokomotiva TJ Junior Brno. Celek, který v domácím prostředí jako jediný dokázal Lokomotivu porazit. Tato jediná porážka byla dostatečnou motivací vítězit v tomto utkání.

Trenér Baránek poslal na palubovku vítěznou sestavu z utkání proti Znojmu. Nahrávačku Slobodovou, smečařky Fabikovičovou a Křížovou, blokařky I. Luckou a Š. Rylichovou, univerzálku Hunkářovou a na postu libera Lamrovou. Střídaly Rabušicová, Blažková a R. Lucká. První set se vyvíjel pro domácí celek do stavu 14:11 dobře. Jenže v dalším průběhu měly hráčky Lokomotivy problém s přihrávkou. Junior toho využil a dramatickou koncovku prvního setu získal ve svůj prospěch 25:23. Prohraný set domácí správně nabudil. Hráčky začaly bojovat o každý bod, což se projevilo v dalším průběhu tohoto utkání. Zvláště ve třetím setu, který domácí vyhráli 25:7, byl zřetelný rozdíl ve výkonnosti obou celků.
Do druhého setu nastoupila Lokomotiva v pozměněné sestavě, ale se stejným cílem zvítězit. Nahrávačka Slobodová, smečařky Fabikovičová, Blažková, blokařky I. Lucká a R. Lucká, univerzálka Rylichová a na liberu uzdravená Moláková. Střídaly Rabušicová, Pavelková a Křížová. Domácím hráčkám vyšel úvod a rychle vedly 8:2. Hostující celek nedokázal vzdorovat tvrdému podání kapitánky Fabikovičové a nahrávačky Slobodové a postupně ztrácel sebevědomí. Důsledek toho bylo skóre prvního setu 25:10. Další sety už byly o něco vyrovnanější, ale domácí hráčky dokázaly dál získávat důležité body z podání a o jejich vítězství nebylo pochyb. Trenér Baránek prostřídal všech dvanáct hráček, které ho svým výkonem nezklamaly. Výborně zahrála na postu smečařky Fabikovičová, nahrávačka Slobodová a blokařka Iva Lucká.
Po tomto vítězství je Lokomotiva Břeclav jen krůček od baráže do druhé ligy.
 
Datum : 21.02.2009 Autor : Rudolf Baránek Foto : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011