ČLÁNEK - 03.01.2009 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Lokomotiva zahájila přípravu
Volejbalový oddíl TJ Lokomotiva Břeclav uspořádal v sobotu 3. ledna 2009 dobře obsazený turnaj žen. V rámci přípravy na druhou část KP I. třídy si pozval kvalitní soupeře. Z Uherského Hradiště přijel prvoligový tým TJ Slovácká Slávie a ze Slovenska extraligový VTC Pezinok.

TJ Lokomotiva Břeclav – TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 2:3
V prvním zápase po vánoční přestávce nastoupily domácí volejbalistky proti ženám z Uherského Hradiště. A jak se v zápase ukázalo tato přestávka Břeclavankám neprospěla. Nedařilo se jim v žádné herní činnosti. Na palubovce se postupně vystřídaly všechny domácí hráčky, ale k úspěchu to nevedlo. Zkušenější TJ Slovácká Slávie si vítězství v zápase pohlídala a vyhrála na sety 3:2.

VTC Pezinok – TJ Slovácká Slávie Uherské Hradiště 3:1
V druhém turnajovém zápase se utkaly ženy Pezinku a Uherského Hradiště. Tento duel přinesl kvalitnější volejbal než první zápas. Oba celky disponují kvalitním podáním, tvrdým útokem a výbornou hrou v poli. Hra byla vyrovnaná a rozhodovaly až koncovky setů. V nich svou kvalitu potvrdily extraligové Slovenky a zápas vyhrály 3:1.

TJ Lokomotiva Břeclav – VTC Pezinok 3:2
Ke svému druhému turnajovému zápasu nastoupily volejbalistky Lokomotivy už bez nemocné kapitánky Lenky Fabikovičové a Hanky Molákové. Tu na liberu nahradila Marcela Křížová. Na oslabený domácí tým čekal vítěz předchozího zápasu extraligový Pezinok. V prvním setu si břeclavské hráčky zvykaly na změny v sestavě a set prohrály. V dalším pokračováni zápasu začala Lokomotiva zase šlapat jako v loňském roce. Přesné podání, tvrdý útok a bojovná hra v poli přispěly k přesvědčivému vítězství v druhém setu 25:16. Ve zlepšené hře pokračovaly domácí volejbalistky i v třetím setu, který jen těsně prohrály 24:26. Další set se hrál opět v režii hráček z Břeclavi.
Během setu si vytvořily dostatečný náskok, který si udržely až do konce setu. Bylo vyrovnáno 2:2 na sety. Zápas musela rozhodnout zkrácená hra. Po vyrovnaném úvodu setu se Lokomotivě podařilo Pezinku odskočit o dva body. A za stavu 8:6 si oba týmy měnily strany hřiště. Extraligový Pezinok snížil na 7:8 a schylovalo se k dramatické koncovce. Méně zkušený domácí tým drama nepřipustil. Kvalitním blokem a tvrdým útokem zaslouženě vyhrál tie-break 15:11 a celý zápas 3:2 na sety.

Další kvalitní ženský volejbal mohou diváci vidět 10. ledna 2009 v 11 hodin. Volejbalistky TJ Lokomotivy Břeclav přivítají v dalším soutěžním dvojutkání ženy VSK Univerzita Brno B.

 

Datum : 03.01.2009 Autor : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011