ČLÁNEK - 21.09.2008 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Turnaj kadetek a juniorek - O POHÁR MĚSTA BŘECLAVI
Minulou neděli se ve sportovní hale Lokomotivy Břeclav sešlo 7 jihomoravských družstev volejbalistek v juniorském a kadetském věku na Přípravném volejbalovém turnaji, který pořádal místní volejbalový oddíl jako součást XVII. Břeclavských svatováclavských slavností.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech, resp. třech týmech a v těchto skupinách nejdříve hrála systémem každý s každým. Poté se nejlepší dvě družstva z obou skupin utkala o pořadí na 1. – 4. místě, zbylá družstva sehrála utkání o 5. – 7. místo.

Vítězkami se tentokrát staly hráčky Boskovic A před Šlapanicemi. Na třetím místě skončily domácí juniorky ve složení: Zvařičová, Švábová, Fabiánková, Celnarová, Vlašicová, Křivová a Rylichová, když porazily čtvrté Ivančice. Páté místo obsadilo družstvo Boskovice B a šesté patřilo žákyním KP Brno. Sedmou příčku obsadily hráčky Loko Břeclav B, které jsou věkem převážně mladší žákyně: Backová, Blažejová, Bochníčková, Časná, Hemalová, Krchňáková, Kučerová, Peterková, Potměšilová, Pyskatá, Romanová a Šmudlová.

Na závěrečném předávání cen ohodnotil výkony hráček na tomto turnaji také místostarosta města Břeclav Ing. Pavel Dominik, který současně všem zúčastněným předal drobné ceny.

Datum : 21.09.2008 Autor : Vlaďka Šedá , Foto : Ivan Rylich, Vlaďka Šedá
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011