ČLÁNEK - 13.04.2008 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Jarní volejbalový turnaj 2008 - žákyně a kadetky
Druhou dubnovou neděli se sešlo ve sportovní hale Lokomotivy Břeclav 15 jihomoravských družstev volejbalistek – 9 z nich ve věku kadetek (do 17 let) a 6 ve věku žákyň (do 15 let), které soupeřily o umístění v Jarním volejbalovém turnaji. Původně byly na tuto akci přihlášeny i hráčky ze slovenských Malacek, ale z technických důvodů se nakonec akce nezúčastnily.
Družstva kadetek byla rozdělena do tří skupin po třech týmech. Vítězové skupin se pak utkali o 1. – 3. místo, druzí o 4. – 6. místo a družstva na třetích místech pak o 7. – 9. místo. Žákovská družstva hrála obdobně, ale jen ve dvou skupinách po třech. Vítězové skupin pak bojovali o 1. místo, druzí ze skupin o 3. místo a třetí o 5. místo. Přestože se zde představily převážně velmi mladé hráčky, některé jejich výměny byly velmi líbivé a svědčí o vysoké úrovni zvládnutí herních činností.

Domácí (tradičně oslabené) kadetky ve složení: Zvařičová, Doleželová, Fabiánková, Ilečková a Bendová střídavě doplňované žačkami: Peterkovou, Backovou a Pláteníkovou dokázaly po dvou prohrách v základní skupině vybojovat vítězství ve skupině o pořadí na 7. – 9. místě a skončily tedy sedmé. Žákyně Lokomotivy (Tomšejová, Bochníčková, Šmudlová, Kučerová, Pláteníková, Krchňáková, Hemalová, Pyskatá, Časná, Backová, Peterková a Romanová) trénující od loňského října se teprve seznamují se základy této hry, a proto obsadily 5. a 6. místo, když nestačily na sehranější týmy soupeřek.

Vítězem mezi kadetkami se staly hráčky Junioru Brno před Ivančicemi a třetím SK Podolí. Na dalších místech skončily volejbalistky DDM Brno, Šlapanic, Mikulova, Kuřimi a Veselí nad Moravou. Mezi žačkami si pohár pro vítěze odvezlo družstvo DDM Kuřim, které zvítězilo nad DDM Brno a Šlapanicemi. Na čtvrtém místě skončily Husovice.

Datum : 12.04.2008 Autor : Vladana Šedá, Foto : Ivan Rylich, Vladana Šedá
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011