ČLÁNEK - 29.03.2008 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Ženy odehrály poslední zápas sezóny v KP I
TJ Sokol Brno-Juliánov A - TJ Lokomotiva Břeclav A (ženy)
3:1 (20, 20, -25, 15)
3:2 (-22, 14, 14, -22, 8)

Volejbalistky TJ Lokomotiva Břeclav A odehrály poslední utkání sezony KP I.třídy žen na palubovce TJ Sokol Brno – Juliánov. Do Brna neodjela Lokomotiva opět v kompletní sestavě, když pro zranění chyběly Ivana Lucká, Lenka Fabikovičová a Jana Rylichová. Takto oslabená sestava nestačila na výkon druhého týmu soutěže. V odpoledním zápase však Břeclavanky domácí potrápily. Vyrovnaný zápas rozhodla až zkrácená hra pátého setu, ve kterém domácí Sokol vyhrál 15:8. Volejbalistky Lokomotivy A se během celé sezony pohybovaly na druhém až třetím místě. A nakonec v soutěži skončily na pátém místě jen bod za třetím. Břeclavské hráčky dokázaly porazit až na vítězný tým ženy DDM Brno všechny ostatní soupeře. S touto skutečností může být trenér Lokomotivy Břeclav Rudolf Baránek spokojený a dává mu to dobré vyhlídky do nové sezony.
Další činnost volejbalové Lokomotivy Břeclav se bude soustředit na druhou část KP II.třídy, ve kterém budou bojovat od 26. dubna 2008 ženy TJ Lokomotiva Břeclav B. Ty jsou po podzimní části soutěže na druhém místě.

Volejbal Vyškov A - TJ Lokomotiva Břeclav A (juniorky)
3:1 (10,-13,20,20)
0:3 (-14,-15,-16)

Juniorky Lokomotivy Břeclav zavítaly k předposlednímu dvojutkání finálové části Krajského přeboru do Vyškova. S místními soupeřkami z předchozího měření sil vyšly poražené, když hlavním problémem našich hráček byla přihrávka podání.
Tentokrát se však sestava: blokařky B. Bendová a L. Celnarová, smečařky S. Švábová a Š. Křivová, nahrávačky A. Fabiánková a J. Vlašicová a libero D. Zvařičová rozhodla potrápit soupeřky, což se jim povedlo. První utkání, ve kterém se naše hráčky částečně zlepšily v herních činnostech, patřilo ještě soupeřkám, které v něm zvítězily 3:1.

Ve druhém utkání však již slavil úspěch břeclavský volejbal. Juniorky v čele s kapitánkou L. Celnarovou a se nenechaly zahanbit a dovolily soupeřkám uhrát v každém setu jen 15 bodů. Po výborném a soustředěném výkonu si tedy odvezly důležité body za výhru 3:0.

Poslední zápasy letošní sezóny sehrají juniorské reprezentantky volejbalového oddílu TJ Lokomotiva Břeclav v domácím prostředí příští sobotu, kdy budou od 9 hodin hostit soupeřky ze Sokola Husovice.
Datum : 22.03.2008 Autor : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011