ČLÁNEK - 15.03.2008 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Ženy porazily Blansko
TJ Lokomotiva Břeclav A (ženy) - TJ ČKD Blansko A
3:0 (10, 21, 20)
3:1 (25,-24, 14, 14)

V sobotu 15.března 2008 přivítaly břeclavské volejbalistky k dvojutkání KP I.tř. žen tým z Blanska. Domácí trenér Rudolf Baránek nemohl v tomto utkání počítat s oporou týmu Lenkou Fabikovičovou, která je zraněna. TJ Lokomotiva Břeclav A proto nastoupila v této základní sestavě: na postu nahrávačky Tereza Hunkařová, na univerzálu Veronika Skřečková, na bloku Šárka Rylichová a Ivana Lucká , na smeči Monika Panajotovová a Ivona Lamrová. Hned v úvodu zápasu se domácí celek dostal do vedení 6:2 a to zejména zásluhou tvrdého podání . Na to navazovala výborná hra na středu sítě. Tam kralovaly břeclavské blokařky jak obrannou tak i útočnou hrou. Mnohokrát zablokovaly útok Blanska, které nemohlo útočit již tak tvrdě a břeclavské volejbalistky toho využívaly k rychlé kombinační hře. V tomto zápase se nejvíce dařilo Šárce Rylichové, která odehrála nejlepší zápas sezóny. Získávala přímé body přesnými bloky a tvrdě útočila z výborných nahrávek Terezy Hunkařové. Tato souhra přispěla k rychlému vítězství nad Blanskem 3:0.

V odpoledním zápase si domácí trenér vyzkoušel jinou herní variantu. Dal možnost hráčkám zahrát si na jiných postech než v dopoledním zápase. Veronika Skřečková nastoupila na smeč, Šárka Rylichová na univerzál a na blok Romana Lucká. Tato změna herního rytmu měla za následek vyrovnání hry. Zápas se tak stal bojovný a o výsledku prvních dvou setů rozhodovaly až dramatické koncovky. První set těsně vyhrála Lokomotiva Břeclav 27:25 a druhý naopak ČKD Blansko 26:24. Po těchto dvou setech se vrátil domácí trenér k osvědčené sestavě z prvního zápasu a Lokomotiva předváděla opět pěkný volejbal. Další dva sety jednoznačně vyhrála 25:14 a celý zápas 3:1.

Příští sobotu 22.3.2008 hostí Lokomotiva Břeclav A vedoucí celek KP I. DDM Brno. Začátek utkání je v 10 hodin.

TJ Sokol Šlapanice A - TJ Lokomotiva Břeclav A (juniorky)
3:2 (-11,20,-21,14,12)
2:3 (23,-25,-22,22,-12)

V jednom z posledních kol KP zajížděly juniorky Lokomotivy Břeclav k dvojutkání do Šlapanic, kde se utkaly se soupeřkami z místního Sokola. Oba týmy měly dosud vyrovnanou herní bilanci, a to 3 vzájemné výhry a 3 prohry. Ani další dvojzápasy na tomto skóre nic nezměnily.

V prvním utkání se naše volejbalistky ujaly vedení, které bohužel v důsledku vlastních chyb ztratily. Celý zápas tedy skončil šťastněji pro soupeřky, které v něm zvítězily 3:2.
Do druhého utkání se však sestava: blokařky B. Cahová a E. Doleželová, smečařky S. Švábová, Š. Křivová a L. Celnarová, nahrávačky A. Fabiánková a D. Zvařičová a libero A. Potměšilová pustila ještě s větší chutí a po výborném výkonu si odvážela z palubovky soupeřek výhru 3:2.
Datum : 15.03.2008 Autor : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011