Ženy vítězí nad Univerzitou Brno, juniorky neuspěly proti Vyškovu
TJ Lokomotiva Břeclav A (ženy) - VSK Univerzita Brno B
3:1 ( 19, 20, -19, 4)
3:0 ( 23, 19, 20)

Poté nastoupily k prvním zápasu ženy, které v sestavě: Panajotovová, Lucká I., Skřečková, Fabikovičová, Lamrová, Hunkařová a libero Moláková v prvních dvou setech vždy vybojovaly koncovku a zvítězily. Střídaly Rylichová Š., Blažková, Rabušicová a Lucká R. Ve třetím dějství se situace otočila a soupeřky lépe zvládly zakončení tohoto setu. Do čtvrtého setu však nastoupily břeclavské volejbalistky velkým náskokem, když vedly 16:0, 19:1 a celý set vyhrály 25:4 a tím i celkově utkání 3:1.
Ženy se i ve druhém vystoupení nenechaly zahanbit od ligových hráček Univerzity a po necelé hodině hry odcházely s vítězstvím 3:0. Nejvíce se dařilo Hunkařové na nahrávce, Ivaně Lucké v útoku i obraně na síti a v poli si zaslouží pochvalu libero Moláková.

TJ Lokomotiva Břeclav A (juniorky) - Volejbal Vyškov A
0:3 ( -16, -15, -9)
0:3 ( -18, -22, -11)

V prvním utkání juniorek nastoupily vzhledem k velké marodce opět kadetky a žačky: na smeči Vlašicová a Bendová, na bloku Křivová B. a Doleželová, na nahrávce Žamberská a Tomková a libero Zvařičová. Střídala Ilečková. Vzhledem k malým zkušenostem domácích volejbalistek v tomto utkání lehce zvítězil soupeř 3:0.
Ve druhém sobotním zápase juniorek opět domácí hráčky podlehly soupeřkám 0:3, když ve všech setech se rozhodovalo až v koncovkách, kdy domácí nestačily na sehranější soupeřky.

Datum : 09.02.2008 Autor : Vladana Šedá