Volejbalistky Lokomotivy vyhrály i po vánoční přestávce
SK Nový Lískovec A - TJ Lokomotiva Břeclav A (ženy)
3 : 1 (25,25,-20,18)
2 : 3 (22,20,-19,-18,-8)

V sobotu 19. ledna zajížděly volejbalistky TJ Lokomotivy Břeclav „A“ k dalšímu dvojutkání druhé části krajského přeboru I. třídy žen. Břeclavské hráčky byly hosty týmu z chvostu tabulky. Do prvního zápasu poslal hostující trenér Rudolf Baránek tuto základní sestavu: nahravačku Skřečkovou, univerzálku Rylichovou Š., smečařky Fabikovičovou a Hunkařovou, blokařky Luckou I. a Luckou R., libero Molákovou. Břeclavský tým začal zápas dobře a rychle vedl 8:2 a 17:7. To bylo ale vše, co břeclavské hráčky v prvním setu dokázaly. Chytře hrající soupeřky dokázaly vyrovnat a nakonec první zápas vyhrály 3:1.
Ani v prvních dvou setech druhého zápasu nenašel břeclavský tým recept na chytrou hru soupeře a rychle prohrával 0:2. Hráčky Nového Lískovce vynikaly obranou hrou a na útoku chytrými ulívkami, kterými získávaly body. Na tuto hru břeclavské hráčky dokázaly reagovat až ve třetím setu. To trenér hostů poslal na nahrávku Terezu Hunkařovou a změnila se i obranná hra Lokomotivy. Ta dokázala konečně vyzrát na neustálé ulívky soupeře a tak eliminovala jedinou zbraň Nového Lískovce. Po tvrdém boji dokázaly hráčky Lokomotivy zvrátit nepříznivý vývoj utkání a druhý zápas vyhrály 3:2.
I přes jednu prohru si volejbalistky Lokomotivy Břeclav „A“ udržely druhé místo v celkovém pořadí krajského přeboru I. třídy žen.
Další domácí zápas odehrají břeclavské hráčky 26. ledna 2008 v 11 hodin, kdy budou hostit v hale Lokomotivy tým TJ Junior Brno „A“.