Těsná prohra juniorek a vítězství žen
TJ Lokomotiva Břeclav (juniorky)  - TJ DDM Brno B
0 : 3 (-14, -17, -14)
2 : 3 (-22, -9, 23, 18, -9)

V 9.00 hodin nastoupily na palubovku juniorky Lokomotivy proti oddílu TJ DDM Brno B. Domácí hráčky nebyly schopné odporovat sehranému brněnskému týmu, který je převyšoval ve všech herních činnostech.
Průběh odpoledního zápasu juniorek kopíroval až do třetího setu předchozí utkání. I tento set vypadal ztraceně. V druhé půli nastal zvrat. Domácí tým zabojoval a set vyhrál. Tento obrat hostující celek zaskočil a přestal si věřit. Toho využily domácí a set jasně vyhrály. V tie breaku si DDM Brno B vytvořilo velký náskok nepříjemným podáním a celý zápas vyhrálo.

TJ Lokomotiva Břeclav A (ženy) - SK Kuřim A
3 : 1 (23, -17, 12, 21)
3 : 2 (16 14, -15,-16, 12)

Po juniorkách nastoupily na palubovku týmy žen Lokomotivy a SK Kuřim A. Očekával se vyrovnaný boj o čtvrté a páté místo v KP I. Úvodní set byl toho důkazem. Týmy se neustále přetahovaly o vedení, ale koncovka patřila domácím hráčkám. Druhý set Lokomotiva prohrála 17:25, a to především díky zranění klíčové hráčky Ivany Lucké. Nastaly zmatky v poli, protože hráčky přestaly hrát, ale rozhodčí hru nepřerušil. Toto nedorozumění a chybějící hráčka ovlivnily další hru domácích. Ve třetím setu již od počátku vedly břeclavské hráčky. A to především zásluhou tvrdého podání I. Lucké a V. Skřečkové, se kterým si zkušený tým Kuřimi nedokázal poradit. Domácí celek si vytvořil dostatečný bodový náskok a set jasně vyhrál. V závěrečném setu byl výkon obou družstev opět vyrovnaný, avšak břeclavský tým už si nenechal vítězství 3:1 vzít.
První dva sety druhého zápasu ovládly domácí hráčky. Avšak v dalších dvou setech podlehly soupeři zejména kvůli špatnému příjmu a podání. Zápas se tedy musel rozhodnout až ve zkrácené hře, ve které zvítězily Břeclavanky 15:12.

Datum : 25.11.2007 Autor : Ivan Rylich