Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

Podzimní část KP2 končíme na druhém místě
TJ Sokol Jehnice A – TJ Lokomotiva Břeclav B
0:3 (-16,-12,-17)
0:3 (-16,-26,-13)
Volejbalistky Lokomotivy Břeclav B cestovaly k dalším zápasům KP II.tř. do Jehnic u Brna.
Hostující hráčky začaly dobře. Spoléhaly se na své výborné podání, které domácím znemožnilo připravit si kvalitní útok. Hráčky Lokomotivy hladce vyhrály ve třech setech.

Ani na začátku druhého utkání nenašel domácí tým recept na dobré podání soupeře a rychle prohrál první set 16:25. Výjimkou byl jen set druhý, ve kterém hostující hráčky polevily v koncentraci a prohrávaly už 24:17. Nabídnutý setbol hráčky Jehnic nevyužily a v dramatické koncovce prohrály druhý set 26:28. Třetí část hry byla opět jednoznačnou záležitostí Lokomotivy, která v ní vyhrála 25:13.

Plný zisk bodů posunul Lokomotivu Břeclav B na druhé místo v tabulce KP II.tř. po podzimní části soutěže, která bude mít nyní zimní přestávku. Jarní kolo začne 26.dubna 2008.

Datum : 28.10.2007 Autor : Ivan Rylich