ČLÁNEK - 14.10.2007 TJ Lokomotiva Břeclav - volejbal 
Úvod Projekt PARTNER Týmy Fotogalerie Kontakty Fan club
Představujeme Partneři Soutěže Ankety Metodika Archív / Ostatní
*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***
Aktualizace : 14.10.2007

UTKÁNÍ

 ROZPISY TRÉNINKŮ
 
 VZKAZY
Další vítězství v krajských přeborech
V sobotu 13. října proběhla další volejbalová utkání KP I. třídy žen. TJ Lokomotiva Břeclav A přivítala SK Nový Lískovec. Břeclavský tým hrál poprvé v této soutěži na domácím hřišti a nastoupil ve složení: kapitánka a smečařka Lamrová I., smeč - Fabikovičová L. a Panajotovová M., nahrávka - Rabušicová M., blok - Lucká I. a Rylichová Š., libero - Moláková H., univerzál - Hunkařová T. a Rylichová J., trenér - Rudolf Baránek,asistent - Ivan Rylich.

TJ Lokomotiva Břeclav A – SK Nový Lískovec 3:1
3:1 (25:15, 23:25, 25:15, 25:20)
Lokomotiva hrála poprvé v této soutěži na domácí půdě a podle dosažených bodů by se zdálo, že vítězství bylo jednoznačné. Na hráčkách Lokomotivy byla znát určitá nervozita. Do základní sestavy, na smeči, nastoupila nová hráčka - Fabikovičová Lenka. Tým se v úvodních setech sehrával a již zmíněná nervozita měla za následek horší příjem podání a následně i slabší útočnou hru.
3:0 (25:19, 25:17, 25:12)
Ve druhém zápase hrála Lokomotiva jistěji a to bylo znát i na předváděné hře. Zlepšila se přihrávka podání a tím celý útok. Do hry se více zapojily i blokařky. Hlavně Ivana Lucká, která byla na středu sítě nechytatelná. Domácí hráčky přitvrdily podání, ztížily tak soupeřkám útočnou hru a mohly vyniknout i na blocích. Celkový dojem ze hry vystihl jeden z fanoušků, který řekl: „Byl to rychlý, kombinační a moderní volejbal“. A tak nebylo divu, že za předvedený výkon se domácím dostalo bouřlivého potlesku publika. Tímto vítězstvím se TJ Lokomotiva Břeclav A zařadila mezi přední týmy KP I. třídy

Méně úspěšné jsou mladé juniorky Lokomotivy, které teprve získávají v zápasech zkušenosti. I když předvedly bojovnou hru, nestačily v sobotním utkáním na lépe technicky hrající tým DDM Brno B a prohrály dvakrát 0:3.

Datum : 14.10.2007 Autor : Ivan Rylich
SPORTOVNÍ
PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ
PARTNEŘI
Týdeník Břeclavsko
Břeclavský deník
ODKAZY
Facebook

Žákyně, kadetky, juniorky


Český volejbalový svaz - homepage
Okresní volejbalový svaz Břeclav
TKsoft - ing.Kraicinger Antonín (c) 2007 - 2011