*** Ženy "A" hrají proti VK Moravská Slávia Brno v pátek 18.ledna 2013 od 19.00 a v sobotu 19.ledna 2013 od 10.00 ***

ROZPISY TRÉNINKŮ

VZKAZY
Představujeme : Lucie Slobodová
Mgr. Lucia Slobodová vyštudovala Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, kde momentálne pôsobí ako doktorandka.
K volejbalu ju priviedol otec, ktorý bol vrcholovým hráčom v rôznych kluboch. Jej volejbalová kariéra sa začala v 11 rokoch v dnes už neexistujúcom klube VK Strečnianska. Prvé extraligové skúsenosti naberala v 16 rokoch vo VK Doprastav, následne bola na ročnom hosťovaní v extraligovom klube VK Senica. Potom prestúpila do Pezinka, kde odohrala jeden a pol sezóny. Z viacerých dôvodov si dala s vrcholovým volejbalom pauzu a 3 roky hrala iba amatérske turnaje. Na tých si ju všimol aj vtedajší tréner TJ Lokomotivy Břeclav Rudo Baránek, ktorý ju presvedčil hrať práve za tento klub. Lucia tu pôsobí už 4. sezónu.

Komentár k zápasu:
Po minulotýždňovom voľnom víkende sme sa oddýchnuté a plné chuti vydali pobiť sa o ďalšie ligové body do Nového Jičína. Cesta prebehla podľa plánov a tak sme už o 17:00 v plnej zbroji stáli v telocvični a zvykali si na jej slabé osvetlenie.
Do prvého setu sme vstúpili nekompromisne a súperky sme bez nejakých väčších problémov prehrali 25:15. Ako však už býva naším zvykom (asi sa to budeme musieť odnaučiť), druhý set nám „ušiel“. V treťom sete sme však opäť zapli na plno, súperkám sme zatlačili najmä kvalitným podaním a tvrdým útokom a set skončil v náš prospech. V štvrtom sete sme sa po vyrovnanej hre ťahali bod po bode, koncovku však nakoniec lepšie zvládli súperky a tak sa o víťazovi zápasu muselo rozhodnúť až v piatom skrátenom sete. Ten bol v našej réžii, od začiatku sme si urobili náskok, ktorý sme už nepustili a tak sme sa po výsledku 15:9 mohli tešiť z ďalšieho víťazstva.
TJ Nový Jičín- TJ Lokomotiva Břeclav A 2:3 (-15,20,-19,21,-9)

Na druhý deň sme si mohli trošku dlhšie pospať, keďže plánovaný začiatok zápasu bol až o 12:00. Pred nami sa totiž hrala mužská 2.liga a tak sme mohli aj čo to „odkukať“. Vzhľadom na to, že ich zápas bol tiež päťsetový, začali sme so 40-minútovým oneskorením. Scenár bol podobný piatku. Prvý set sme pomerne bez problémov vyhrali, druhý získali súperky. V treťom sete bola hra vyrovnaná a lepšie zvládnutá koncovka súperiek ich posunula do vedenia 2:1. My sme však nechceli pripustiť prehru a tak sme zapli naplno a ďalšie dva sety sme mali už úplne pod kontrolou a tak sme si na konto pripísali ďalšie ligové body.
TJ Nový Jičín- TJ Lokomotiva Břeclav A 2:3 (-22,21,21,-13,-4)

Zostava: Slobodová, Hunkařová, Rylichová, Lucká I., Lucká R., Rozkýdalková, Pavelková, Štrychová, Moláková a hrajúca trénerka Fabikovičová.

Datum : Autor : Foto :